Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember rajtam...

Van itt olyan ember rajtam kívül, aki ebben fülledt időben semmit nem alszik akár napok óta és ha le is fekszik, azt érzi, hogy iszonyatosan zakatol a szíve, bármennyire is fáradt?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok valami gyógymódot rá, vagy érdemes lehet megpróbálni egy alvásközpontot? (Az elmúlt 5-6 évben nem ez az első eset, hanem sajnos a sokadik, amikor ilyen meleg van.)
2019. jún. 20. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyógymód a légkondi lesz rá amit beállitasz 18c-re.
2019. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 28c az átlaghőmérséklet, és kereszt huzatra sincs esély. Mi ventillátorral fújatjuk éjjel a lábunkat így tudunk aludni. (Ha már klímára nincs pénz)
2019. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. jún. 20. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vized töröközővel alszom. Ha meleged van magadra téríted, és kész. Jó éjszakát!
2019. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én, 3 évvel ezelőtt, még a klíma előtt.

Zajos helyen lakom, képtelenség nyitott ablak mellett aludni. Ezzel együtt fény is van, ha csak résnyire húzom le a redőnyt, már zavar a fény, de a levegő már nem jön be, csak a zaj (tapasztalat, pedig kereszthuzatra alkalmas lakás).

Nálunk amúgy reggel 5-re se hűl le kint alaposan. Korán kelek, kereszthuzat van, amíg készülődök és alig hűl.



Én, ha 28-30 fok van a lakásban, akkor álmos vagyok alacsony vérnyomással, de az alvás nem megy.


A klímának a bekerülési költsége igen magas, egy jó készülék, jó szerelővel.

Nekem alapból alacsony a villanyszámlám, LED-del világítok, de csak ott, ahol vagyok, utálom a mesterséges fényárt, laptopom van, alacsony hőfokon mosok. Tavaly már egész nyáron klímáztam, a villanyszámlám alacsony maradt.

2019. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Furcsák nekem ezek a kérdések, a héten rendesen hideg van éjszaka, meg vihar meg eső, vastag takaró alatt sikerült megfáznom szerintem. :D
2019. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, az idő egész tűrhető volt az elmúlt estéken, de sajnos a fülledt, párás időre baromi érzékeny vagyok és úgy dobogott a szívem valószínű ez miatt, mint valami erőmű. De köszönöm még egyszer a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi!
2019. jún. 21. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!