Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondltok azokról akik...

Mit gondltok azokról akik étteremben fotózzák a kajájukat?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok azokról az emberekről,akik lefotózzák a kajájukat mindig amikor étterembe mennek.

Pl a gazdagabbak, akik lefotózzák ha valahol reggeliznek,ebédelnek,vacsoráznak?


2019. jún. 21. 12:47
 1/8 anonim válasza:
40%
Én is szoktam , egyszerűen csak tetszik azért fotózom.
2019. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Sokan lefotózzák és posztolják a közösségi oldalakon, hogy mikor mit ettek. Az engem ilyen sose érdekelt, hogy ki mikor mit eszik, szóval nem értem miért szokták ezt csinálni egy csomóan. :D

Habár bevallom, nagy kávéfüggő vagyok, és ha néha iszok valahol "extra" kávét (értem én, hogy nem csak egy szimpla cappuccinot pl., hanem valami olyat, ami kinézetre is látványos), akkor hajlamos vagyok lefényképezni, de sehol sem szoktam posztolni.


Szóval ha valaki valamilyen különlegesebb ételt lefotóz, az még hagyján, de mikor minden egyes alkalommal mindent fotóz... idegtépő. :D De különösképpen nem szoktam foglalkozni velük.

2019. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Néha, amikor enédszünetre megyek, egy kollégám megkér, hozzak neki is valamit. Olyankor lefényképezem amit eszek és megkérdezem jó-e az vagy vigyek mást.
2019. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Azt a közösségi oldalas dolgot módosítanám picit. Sajnos vannak ismerőseim akik ezt csinálják. Nem azt akarják megmutatni, hogy mit esznek. Mert ha otthon főznek kaját, azt nem rakják ki. És őket sem érdekli, mi van a tányéron.

Az ilyen képeken az a lényeg, hogy ők étteremben vannak. Esetleg be is jelölik hogy hol. Már megint. Igen. Mert mi megtehetjük. Látod?? És kiposztolom, hogy mindenki lássa, hogy van mit a tejbe aprítani. Mert én nem otthon eszek mint a csórók látod? Ez étterem!


Na ezek a képek pontosan erről szólnak, és egyáltalán nem a kajáról, ami a képen szerepel... Általában a profibbak még egy egy kocsikulcsot is a képen "felejtenek" meg egy Michael Kors pénztárcát. Ez szín tiszta kirakat, magamutogatás és felvágás. Semmi köze az ételhez.

És nem, nem az irigység beszél belőlem, mert hála égnek én is egész jó életszínvonalon élek, panaszra nincs okom.

Utálom az ilyen embereket :)

2019. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy nem teszem ki a Fosbukra, még eszem rendszeresen. :D sőt, gyakran járok étterembe is, de szerintem nincs akkora hírértéke, hogy posztoljam, max. valami nagyon speckót. Ettől függetlenül ha tetszik a kaja és nem mindennap eszek olyat van, hogy én is lefotózom csak magamnak.
2019. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig lefotózom, de se gazdag nem vagyok, se közösségi oldalakra nem posztolom, egyszerűen csak anyámnak akarom elküldeni, hogy lássa, ha nem vagyok otthon se döglök éhen. :D
2019. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen,van olyan ismerősöm aki az instagramra állandóan posztol kajaképeket és bejelöli az éttermet:D és mindig odaírja hogy kajaturné:D 2 barátnőjével jár hetente tutibbnál tutibb éttermekbe.

Honnan lehet pénze erre? :D mivel egyetemisták vagyunk...én pl főtt virslin élek:D

2019. jún. 21. 18:24
 8/8 anonim válasza:

Jó azért nem olyan drága ám minden étterem :D

Nyilván van ahol a világ összes pénzét ott lehet hagyni borokra, meg ritka whiskyre. És egy több százezres számlát tesznek le eléd a végén.

De azért van hely bőven ahol 3000 ből eszel főételt, meg iszol mellé egy pohár üdítőt.

Még aki havi nettó 160 ezret keres, ő is megengedheti magának az éttermet, ha nagyon akarja.


Szóval azzal ellentétben mint amit a sok instakirály hisz magáról, azért nem akkora luxus maga az étterem úgy általában.

2019. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!