Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Te ha mész étteremben akkor...

Te ha mész étteremben akkor milyen ruhában szoktál menni? 18-20 éves lányok válaszát várom inkább

Figyelt kérdés

Párommal most megyünk először étterembe, elég drága helyre és nem nagyon tudom mit kéne felvennem.

Mikor családdal megyünk ennyire nem görcsölök rá, de se ilyen drága helyen, se vele nem voltam még



2018. aug. 25. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen helyre? Mert ha turista központi helyre mentek, az nem feltétlen igényli a szép ruhát, ha érted mire gondolok. Ha elegáns helyre mentek, az megint más, de nem kell úgy kiöltözni, mintha az operába menne az ember. Szerintem lényeg az arany középút.
2018. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Étterem nem egyenlö étteremmel, lehet egy kifözde jellegü valami is meg egy luxusszállóban is.

A helynek megfelelöen illik öltözni, egy olcsó, kisebb helyre elég egy nadrág/szoknya meg valami felsörész, ami lehet farmer+póló is, egy komolyabb helyre azért valami ennél elengánsabb illik.

Emellett nem mindegy, hogy ebédre beugrotok - ez lazább öltözéket jelenthet, vagy elegáns vacsoráról van szó, ilyenkor ajánlott egy alkalmibb jellegö öltözet.

2018. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Egy fekete kisruha mindig jó szerintem.
2018. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a drága étterem? Neked drága, aki még gondolom nem rendelkezel önálló keresettel, vagy tényleg elegáns hely?


Melyik napszakban mentek?

2018. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Nálam ez függ az étteremtől is és a napszaktól is,illetve azt is figyelembe szoktam venni,hogy kivel megyek.De minden esetben csinosan megyek,van ahova elégnek gondolom a nadrágos verziót,van ahova csak egyberuhába megyek.Ha a Gundelna mentek akkor vedd fel a legcsinosabb ruhádat,ha viszont csak a VintageGarden-be akkor lehetsz visszafogottabb.
2018. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Szövet nadrág, (nem leggings, nem farmer) blúz, csinosabb cipő. Ezzel nem fogsz mellé lőni sehol.

Azt a hibát ne kövesd el, hogy túl kihívóan öltözöl! Nem kell se mini, se kidobott mellek, se 10 centis tűsarok. Sajnos sok veled egykorú lány szokott így felöltözni, mert a kis fekete és a prostis fekete miniruha közt nem érzik a különbséget. :(

Ha szoknyás típus vagy, akkor egy vidám, nyári egyberuha is jó, ha nem túl rövid, és nem spagetti pántos. Vagy egy bővebb szoknya, blúzzal.

2018. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy fekete nadrág-fekete blúz/egyéb nőies felső kombóval kistáskával nehéz mellélőni. Visszafogott ékszerek, kevés smink, cipő, ami nem Deichmannos balerina és kész.

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nos, attól függ. Ha valamelyik hegyen bóklásztunk épp, akkor túrabakancs, hátizsák, túragatyó, bot :) - ez a sűrűbb.


De ha random elmegyünk étterembe, akkor valami ruha (vagy szoknya-felső), balerina, vagy télen lapos sarkú csizma.

2018. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!