Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok akiknek több komoly...

Srácok akiknek több komoly párkapcsolata volt! Előfordult hogy egymás után ugyanolyan keresztnevű lány volt a párotok?

Figyelt kérdés
Van egy rokonom, kétszer nősült, volt és mostani feleségét is Móninak hívják. Bár ő nem direkt így kereste. Ez amúgy gyakran megesik?
2019. jún. 22. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is volt már ilyen hogy két Anna nevű volt egymás után. Én se így kerestem de ha így jön ki akkor ez van💁‍♂️
2019. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem komoly párkapcsolat ... de egymás után 2 ugyan olyan nevű lány tetszett meg és legfurcsább hogy talán a két legmeghatározóbb lány volt az életemben eddig.


Az örömöket tetézve minketten távol laktam tőlem és persze ők voltak az egyedüli lányok akikkel így ismerkedtem meg és csak azért mert mindketten Budapesten voltak arra az 1 napra amikor matcheltünk tinderen.


Ha ez még nem hihetetlen :D Mindketten 82kmre voltak a lakásomtól a tinder szerint .. egyik Kecskeméten, a másik Füzesabonyban.


Meg persze gondolom mondanom sem kell, hogy a nevük viszonylag ritka így rajtuk kívül nincs is más olyan nevű ismerősöm.


Hasonlóan végződtek a dolgok mindkettőjükkel. Végül is picit más szituációban, de mindkét esetben megkaptam, hogy nem keresnek komolyabb dolgot.


Arról nem is beszélve hogy felteheően ugyan annyi időt, kb 1 hónapot beszéltem mindkettőjükkel míg nem találkoztunk és persze az egyik vége után pár nappal jött a másik.


Szóval ha ez nem durva, nem tudom mi az.


(Persze, nem történtek igazán komoly dolgok velük. Elsővel 1 hónap mindennapos beszélgetés, egy jól sikerült esti találkozó, majd további beszélgetés egy ideig míg nem vált egyértelművé hogy nem. A másikkal meg többszöri találkozó volt és úgy nézett ki össze is jövünk egy pici ideig)

2019. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2# Vagyok :D


Persze mindketten 21 évesek voltak és mindkettőjüknek én voltam az első és egyben utólsó tinderes randijük :D


Ami rettenetesen durva belegondolva.


(Első törölte a tindert mivel én voltam az egyetlen akivel normálisan kijött és a legtöbben taplók voltak a második is hasonló okok miatt)

2019. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nagypapámnak a felesége (mamám) majd válás után a barátnői is Rozáliák. Olyan 3-4 nőről beszélünk, legalább az egész család tudja az összesnek a nevét és nem keverjük őket. 😀
2019. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, de volt olyan is, hogy egy napon született anyámmal :D
2019. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb az a kellemetlen,(esetleg bizar) ha veletlenul ugy hivjak mint anyjat. :)
2021. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!