Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők egy része miért tartja...

A nők egy része miért tartja azt vonzónak, ha egy pasi akár 30-35 éves korától őszül?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tartja föltétlenül vonzónak. Nem minden pasi esetén az biztos.


Vannak jóképű ősz pasik, akik jól tartják magukat, de rondák is, őket biztosan nem tartják vonzónak. Nem csak hajtól függ ez.

2019. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül tartom vonzónak, de van olyan pasi, akinek nagyon jól áll az ősz haj.
2019. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, én sem általánosságban gondoltam. Ezek általában magasabb, öltönyös, amolyan "businessman" megjelenésű férfiak, nem tisztán ősz hajjal, hanem tipikusan sötét haj, amelyekbe jócskán keverednek ősz szálak is. Tehát arra gondoltam hogy így természetesen jobban tetszik a nőknek, mintha festené a haját.
2019. jún. 23. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy vannak vele, hogy az már elég sok pénzt gürizett össze, amit majd ők szépen elköltenek.
2019. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!