Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nálatok ciki, ha egy...

Lányok nálatok ciki, ha egy 20-30 év körüli pasi könnyen zavarba jön, mert nagyon vonzónak tart titeket? Nem gáz ebben a korban?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
20 körül még nem annyira, 30-nál már eléggé.
2014. dec. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én csak kezdetben vagyok zavarban, aztán könnyen feloldódok, szerencsére nem tart sokáig.
2014. dec. 13. 07:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz!Ha felvállalod,hogy ilyen vagy,miért lenne gáz?!
2014. dec. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert eléggé számít az első benyomás és nem akarom, hogy emiatt elítéljen. Nem tudom, hogy miért gondolják azt egyesek, hogy akik kezdetben félénkek azok később is azok lesznek. Nem szeretem az ilyen 1 dimenziós síklátást és egyéb hasonló hülye nézeteket.
2014. dec. 13. 08:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első benyomás rengeteget számít, ezért fontos. Arról nem is beszélve hogy nagyon sok lánynak nem jön be egy olyan férfi aki 30 körül dadog ha meg kell szólítania egy lányt, nem biztos hogy ezek után szeretnének veled ismerkedni.


Lehet ezen dolgozni! Ha magabiztos vagy és bátran a szemébe nézel a legjobb csajt is megdumálhatod.

2014. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"Nem szeretem az ilyen 1 dimenziós síklátást és egyéb hasonló hülye nézeteket."


Persze hogy nem tetszik mert félénk vagy. Kapd össze magad inkább, a munka és a magánélet során is fontos a jó kiállás.

2014. dec. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondom, ha jól megismerem nagyon eltudok lazulni, de szeretném ha kicsikét toleráns lenne, mert elég hamar elmúlik a félénkségem. Ha tudnád milyen voltam 1-2 éve, határozatlan, tesze-tosza, dagadt gyerek voltam, aztán határoztam el magam, hogy megváltozok és sikerült, amitől jobban nézek ki és az emberekkel és könnyebben kommunikálok csak kezdetben vagyok olyan.
2014. dec. 13. 08:28
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

A barátom 28 volt, amikor megismerkedtünk. Eléggé zavarban volt az első randinkon, de ez inkább hízelgő volt rám nézve :) Viszont gyorsan feloldódott ő is (nem mintha mellettem ez olyan nehéz lenne...), egyáltalán nem volt gáz. Még most is vicces visszaemlékezni az első "csókunkra" :D egy 10es sorozat szájrapuszit kaptam, miközben érezhetően remegett. De ez elmúlt, nyilván. És nem ciki volt, inkább aranyos.


Ha tetszik a pasi, ha nem, mégiscsak hízelgő, hogy MIATTAM van zavarban, már persze, ha különben határozott és életrevaló. Ha különben is egy tutyimutyi alak, akkor nem pozitív semmilyen szinten sem.

2014. dec. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aranyos történet volt! :D Én is határozott vagyok, olyan dolgokban, hogy van saját véleményem, programok szervezésével és van tervem az életben. Nem tetszik ez az első benyomás mentalitás, mert mindenki érdemel második esélyt, kivéve ha nincs semmilyen vonzalom.
2014. dec. 13. 10:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, teljesen természetes dolog. :) Egészen aranyos!
2014. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!