Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rendkívül gátlásos vagyok...

Rendkívül gátlásos vagyok félek emberek közé menni. Ezt hogy lehetne kezelni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj emberek közé és beszélgess velük.
2019. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nincs egy ismerősöm se
2019. jún. 24. 09:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Pszichológus?
2019. jún. 24. 09:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez szociális fóbia. Lehet. De lehet tényleg csak félénkság, leginkább a tapasztalat hiányából adódó.


Nincs más lehetőséged, mint (a fokozatosságra különös tekintettel figyelve!!) elkezdesz kimozdulni, emberekbközé menni, felvenni a kommunikációt, tapasztalni, megfigyelni, tanulni, gyakorolni!


Pszichológus, ismerős, barát, rokon segíthet ebben a folyamatban. De alapvetően ez a te saját egyéni munkád lesz. Önfejlesztési feladat.


Szóval kezdj el ügyeket intézni magadnak, vállalj munkát (diákmunkát), folytasd a tanulmányaidat, kóstolj bele több hobbiba.

2019. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom, mitől tartasz. Nem tudom, hol laksz, hány éves vagy, fiú vagy lány...


Ezek nélkül nehéz.

2019. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd ha nem leszel gátlásos,közéjük mész.
2019. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!