Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az èlet èrtelme?

Mi az èlet èrtelme?

Figyelt kérdés
Mindenki hajszolja a pènzt. Nem az,hogy nagyobb auto,nagyobb hàz. Hanem egy lyuk panelert es egy kozepkategorias hazert. Elmegy ugy az egesz eletuk,hogy azt csinaljak ,amit nem szeretnek es kozben pedig napi 1-2 orat vannak az autoban es csak aludni jarnak haza,mert annxit dolgoznak. Mi ennek a lenyege? Kozben a kornyezetet pusztitjak. Aligha van olyan munkahely,ahol nem pusztitjak. Reggel es este bemegy a kocsijaval a melohelyere (ezzel szennyezi a levegot) ott papirokkal foglalkozik(fak kivagasa) kozben megy a gepe folyamatosan(felmelegedes). Majd hazafele megeszi a mekid kajat ,amit 20ev mulva rakot kap es nem keves allatot oltek le azert,hogy hazafele gyorsan vmit bekapjon. Mi ennek az ertelme? Csak szerintem rossz ez igy ,ahogy van? Miert nem lehet a fakat meghagyni,az allatokat nem megolni. Miert nem lehet csak biciklivel vagy gyalog menni? Hova rohanunk? A nagy rohanasban megoljuk megunkat es a bolgyot.
2019. jún. 24. 15:17
 1/5 A kérdező kommentje:
kozepkategorias autoert*
2019. jún. 24. 15:22
 2/5 anonim ***** válasza:
42
2019. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az emberiség a föld rákja!


A virus neve pedig a pénz!A többi már nem számit.

2019. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Végre egy ember, aki úgy gondolkodik mint én. Tudod, hogy már hányan elküldtek engem elmeorvoshoz, mert ilyeneket írtam. Itt a GYK-n tele van értelmi fogyatékossal, hogy ezeket a dolgokat nem ismerte fel. De a munkatársaim is zombik.

Nekem nem lesz gyerekem, valahogy kibírom szeretet nélkül, hogy ne élje ezt az idióta, értelmetlen életet. És a szaporulat szemszögéből ezt látom azért másoknál is. Most már oda értünk, hogy egy panel lakást sem tudsz megvenni, mert a CSOK miatt elszálltak az árak.

2019. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Engem antiszociálisnak hívnak. Hát igen a nagyszerű CSOK....kellenek az újabb éhbérért magát tönkretevő robotok


Én se nagyon szeretnék gyereket (addig jó,amíg itthon tudok vele lenni,3 év) aztán berakom a sok idióta gyerek+idegbeteg nevelő közé. Aztán tanulhatja a sok felesleges dolgot,hogy aztán valahol robotoltassák ..... :(

2019. jún. 27. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!