Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olaszokról,...

Mi a véleményed az olaszokról, olasz férfiak/nők . Mi a tapasztalatod?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ápoltak, vidámak. A pasikat alig lehet leárazni, elég rámenősek. De gyönyörűek.
2019. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen írnék választ, de én is félig olasz vagyok, szóval nem nagyon tudok külső szemszögből írni...
2019. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívüli ügyességgel tudnak levágott lófejet csempészni alvó emberek ágyába
2019. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

Olasz cégnél dolgoztam. Gyönyörűek? Hát ezek a csávók úgy néztek ki mint a cigányok, és az volt a céljuk hogy minél több nőt megdöntsenek.

De ezért nem ítélek el egy egész nemzetet, de tény hogy nagy százalékuk szeret hűtlen lenni

2019. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Oké, a déli tipus, hajazhat cigóra. De a többség az az igazi latin szerető típus. A spanyolok is ilyenek.

A magyar palik a fasorban sincsenek ápoltságban, stílusban, szépségben, udvarlásban.

2019. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Imàdom a fajtàm, sokkal màsabban èlnek, mint a magyarok. Félig olasz vagyok.
2019. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Budha10 válasza:
100%
Kiváló emberek!
2019. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apukám olasz. Tudni kell, hogy én voltam az első gyerek (van 2 öcsém) és bár nagyon jó apuka eléggé el volt veszve mit is kéne csinálni egy kislánnyal.Kb mindentől féltett, 7-es koromig nem járhattam egyedül iskolába pl. Egyébként pedig hogy pótolja a "hiányosságait" mindig mindent meg akart nekem venni. Amég kisebb voltam otthon nem annyira voltunk egy hullámhosszon azon kívül hogy tanított olaszul amit imádtam, rajzfilmeket néztünk és ennyi. Ő sokkal inkább erőltette a közösségi dolgokat menjünk le több család egyszerre a strandra, beiratott táborokba bármi csak valami közösségi program legyen. Gyerekként elég ciki volt látni, hogy anyuval folyton fogják egymás kezét és hogy mennyire szerelmesek egymásba. 25 évesen kb minden barátom szülei elváltak az enyéim pedig még az autóban is fogják egymás kezét tök aranyosak. Apukám abszolút nem hangos hadonászós, ő sokkal inkább csak sodródik az árral. Hiúnak viszont atya isten.. Mindig tökéletesen vasalt ing cipő mindig megtakarítva ha lemegy a boltba is úgy néz ki mint egy üzletember :D Ezen kívül mindig menne valahová, nálunk a nyaralások soha nem csak a mi családunk hanem még unokatestvérek barátok minél többen annál jobb elven zajlottak. Illetve a pénzzel sem bánik túl okosan képes valami sz*rt megvenni mert akciós amiből kb 3 van otthon illetve nembaj ha januárban éhen halunk karácsonyra akkora parádét kell csapni kaja+ajándék ügyben hogy az egész kerület jól lakjon. Anyu mindig azon stresszelt hogy jó suliba kerüljünk magas pozíciójú munkánk legyen aput ez nem érdekelte. Inkább az érdekelte hogy vannak-e barátaim és boldog vagyok-e, nem pedig az hogy nem leszek ügyvéd(apukám az) vagy orvos. Ő nagyon szigorú vallásos neveltetést kapott pont emiatt nincs jóban a családjával és minket is próbál elhatárolni ettől az egésztől. Hisz istenben és jár misére alkalomadtán de nem hisz az egyházban és felesleges fényűzésnek tartja. Nagyon jól érzi magát a magyar társadalomban de azért 1-2 dolgogban 100%ig olasz: mindig mosoly, mindenkivel közvetlen nagyon stílusos stb. Mint pasi nem tudok nyilatkozni csak arról hogy apukám milyen.
2019. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

82% pont ilyennek látom őket!

Imádnivaló népség!

2019. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!