Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 év körüli nők. Ti hogyan...

25 év körüli nők. Ti hogyan tettetek szert önbizalomra?

Figyelt kérdés

Szükségem van tőlem idősebb és érettebb nők tanácsára a témával kapcsolatban

19/l



2019. jún. 27. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Szellemi önbizalmat iskolai sikerekből szereztem.

Szerelmi önbizalmat sehonnan.:)

2019. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam súlyos fokú volt, ezért pszichológus, megnyugtatásképp nem dilisek járnak oda, nagyon sokat segített a gondolkodásmódomat megváltoztatni.
2019. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 21 körül kezdtem rájönni,hogy nem vagyok olyan hülye,mint mondják,hogy sok minden amit mondok,teszek azzal nincs semmi baj.Fokozatosan emelkedett az önbizalmam.Kb olyan 80%-os,sose lesz olyan,mintha kezdetektől elfogadtak volna,de jó pár éve nem is érdekel senki véleménye,csak a barátomé.Volt pár olyan ember akikkel normálisan tudtam beszélgetni,olyannak szerettek amilyen vagyok ez is sokat segített.Azért még most se vagyok a kommunikáció bajnoka.
2019. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is jártam pszichológushoz egy ideig, segített. De fontos, hogy te sajátítsd el azt a gondolatmenetet, amitől jobban vagy. Lesznek visszaesések, nehezebb időszakok, de meríts erőt a céljaidból és küzdj azért, amire vágysz. Minél többször sikerül majd felállnod a földről, annál magabiztosabb leszel, még ha akkor nem is érzed.
2019. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A korral kialakul. Most 45 éves vagyok, és egyre több az önbizalmam.
2019. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem olyasvalami, amire egyik percrōl a másikra szert teszünk. Ez egy folyamat, amíg kialakul és szerepet játszanak benne az életben lévō történések, amit okosan kezel az ember, hogy kézben tartsa. maga sorát, pozitív visszaigazolásokkal fejlōdik az önbizalom is.


Szerintem nem az önbizalom teszi a sikert, hanem fordítva: ha sikereket érsz el, azáltal erōsōdik benned (ehhez meg szükségesek más fontosabb tulajdonságok, olyanok, mint kitartás, akarat erō, bátorság, stb.)

2019. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Önismerettel. Nekem terápia és önismereti csoport is kellett hozzá, de ezt egyáltalán nem szégyellem.
2019. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A mai nőknek alapból akkora az arcuk a rohadt nagy semmire, hogy be se férnek az ajtón, minek még ezt növelni?
2019. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó neked biztos van mire verni magad
2019. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!