Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a motivációja?...

Mi lehet a motivációja? Milyen aljas dolog már az, hogy valaki aki mindent tud rólad, néhány kérdés alatt szid téged, vagy gúnyos megjegyzéseket tesz?

Figyelt kérdés

Ennyire gonosz emberek vannak,hogy az ember megnyílt nekik és ezzel hálálják meg?Hogy beszólogatnak egy-egy kérdés alatt?Meg teszik a megjegyzéseket?

Itt ismertem meg az illetőt és mivel sokat tud rólam, ezért felismer,ha én teszek ki kérdést.


2019. jún. 30. 22:08
 1/7 A kérdező kommentje:
A legrosszabb,hogy mindezt azért teszi,mert nem akartam vele úgy összejönni.Az a baj,hogy sokkal idősebb mint én és nekem nagyon szimpatikus volt.Barátkoznj akartam ő viszont mint később kiderült, többet.
2019. jún. 30. 22:13
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
ez hányadik ilyen kérdés már?...
2019. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tök mindegy hányadik,hogy lehet valaki ilyen?Arra tudsz válaszolni?

Vagy csak a szád nagy.Akkor írok kérdést ki,amikor kedvem tartja.Legalább én nem mások ízlését szidok,mint egyesek.

2019. jún. 30. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelemfelkeltés saját maga szegénységi bizonyítványára, illetve értetlenkedésére, de benne van a xarkeverési vágy is. Szerintem az ilyeneket ne vedd magadra, mert inkább a másikról szól, hogy hogyan nem tud kezelni helyzeteket, semmit rólad.
2019. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sértettség, megbántottság van benne.

Még mindig akar téged. Azt már látja, hogy nem kaphat meg, ezért dühös rád.

Ha nem érdekelnéd, ha lelkileg "túl lenne rajtad", akkor nem törődne veled.

2019. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont ugyan olyan ember, mint te vagy én... Azert az, hogy itt gyk-n töltjük időnk egy jó részét elég szánalmas... Hagyd abba gyk-zást es tőle is megszabadulsz.
2019. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Terapeutát javaslok...
2019. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!