Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapi nap folyamán együtt...

Tegnapi nap folyamán együtt voltunk a barátommal és történt néhány dolog. Lehetek e terhes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán a barátommal együtt voltunk. Miután végeztünk és a szerszámát kivette volna, akkor félig bennem maradt az óvszer, ami nem volt kilyukadva. Az óvszer tartalma kijött és néhol én is olyan lettem, a hüvely körül is lehet, de lehet hogy csak az én nedvem volt. A kérdésem az hogy lehetek e terhes?

(17/L és 17/F)


2018. dec. 9. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon kevés az esélye hogy terhes vagy.
2018. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam anyukámnak, aki eléggé beparázott és azt is mondta, hogy igen lehetek terhes. Nem tudom eldönteni.
2018. dec. 9. 18:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tartalom bent maradt az óvszerben, akkor nem.

Ha a hüvelyed KÖRÜL lettél olyan, akkor sem. Ha bejutott a hüvelyedbe, na az nem jó hír, de akkor is csak "esély" van.

Ciklusod hányadik napján volt ez, és hány naposak szoktak lenni?

2018. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elvileg bele nem került hiszen bennem volt az óvszer és úgy folyt ki. Legutóbb November 23-án kezdődött és havonta szokott megjönni néhány nap eltérésekkel szóval kb 30.
2018. dec. 9. 18:29
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát, akkor pont most vannak a termékeny napjaid. Reménykedj, hogy nem folyt be semmi. A válasz a kérdésre: lehetsz.
2018. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%

Hát az pont rosszkor történt akkor, épp peteérés idején...

Egy gyors intim zuhany jó lett volna, de gondolom erre nem került sor.


Minimális esélyed van, azt kell mondjam, mert bár kihalásztad ugye az óvszert, ezen manőver során kerülhetett a hüvelyedbe ondó. De nincs aki megmondja itt neked.

2018. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Zuhany megtörtént utána de egy esemény utáni tablettát szerzek mindenképpen.
2018. dec. 9. 20:19
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Ne hülyéskedjünk már, zuhannyal azt nem lehet kimosni, azért ezt már tiniként is illik tudni, amúgy szerintem nem leszel így terhes.
2018. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

Kedves utolsó, ha elmegy valakiben a férfi, akkor tényleg nem lehet "kimosni", hiszen belövell a dolog, de itt arról van szó, hogy a hüvely oldalfalára rákenődhetett valamennyi, ezen még segíthetett egx azonnali intim zuhany. Van különbség.

Én se mondom hogy nulla az esély, de nagyon kevéske.

2018. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
9 nem segíthet rajta a zuhany, sőt az intim zuhany fejével még feljebb is nyomod az ondót, úgy hülyeség, ahogy van.
2018. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!