Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik egy holttesttel?

Mi történik egy holttesttel?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy mi történik egy holttesttel aki kórházban/klinikán hal meg, szóval nem területi holttest. Mit csinálnak vele attól a pillanattól hogy megállapították hogy halott, addig amíg leeresztik a koporsóját a földbe? Rakerestem de csak egy oldalt találtam amiből megtudtam pár dolgot de azt pl nem hogy mikor és hogyan kerül a hullaházba (hullaszállító kocsival?) es aztán a temetkezési vállalathoz. Tudtok segíteni? (a rossz kategóriáért bocsi, nem találtam jobbat)

2019. júl. 1. 10:37
 1/3 anonim válasza:
100%

Beteszik hűtőgépekbe a kórházban hogy ne kezdjen el bomlani/büdösödni.

Aztán a hozzátartozók intézik a temetést, (vagy ha nincs, akkor aki illetékes ezügyben) majd ha kész vannak a papírok akkor a kórház átadja a temetkezési vállalatnak. A többit gondolom tudod.

2019. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hűtőházba kerül (ha nem boncolják), amíg a családtagok el nem intézik a temetést. Onnan megy tovább vagy hamvasztásra vagy a temetkezési vállalkozóhoz.
2019. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek
2019. júl. 2. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!