Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nyugdíjasok miért szeretik...

A nyugdíjasok miért szeretik annyira a virágmintás dolgokat?

Figyelt kérdés
Ha Magyarországon körülnézel, a legtöbb nyugdíjasnak mindene virágmintás: ruhák, evőeszközök, bútorok, szőnyegek, függönyök, stb. Ez miért van?

2019. júl. 2. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert szép.
2019. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem csak a nyugdíjasoké, sokszor fiatal lányokat, nőket is lehet látni virágmintás ruhában.


[link]


[link]


[link]

2019. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem, vagyis inkább azt, hogy ahogy idősödik az ember, egyre több lesz rajta a virágminta. Én még messze vagyok ettől, de a középkorúság felé tartok, és a lányom, ha ajánlok NEKI egy virágos ruhát, néha mondja, hogy a virágmintás blúz, ruha az öreges, persze azért, mert inkább 40 körüli és afeletti nőkön látja. Sajnos a boltokban ez a kínálat, úgyhogy akarva-akaratlanul előbb-utóbb mindenki beszerez pár virágmintásat. Sokszor én is úgy látom, hogy idősebbeknek, főleg olcsó boltokban már csak a terítőminta, ágyneműminta meg a virágos rét minta marad. Bár furán is nézne ki egy 80 éves nénike rózsaszín flamingóval vagy egy nagy anananásszal a ruháján. Szerintem nem megszállottan szeretik a virágos cuccokat, csak ez jut nekik.
2019. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!