Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A férfiaknak mi a problémájuk...

A férfiaknak mi a problémájuk a virágmintás motívumokkal?

Figyelt kérdés
Lakásfelújítás van nálunk,és a párom ki van akadva,amiért virágmintás dekorcsempét szeretnék a fürdőbe. A konyhai üveghátfal virágos és a wc ülőkén is van 1virág. A párom szerint ez már sok,ettől "női lakásunk" lenne. Szerintetek igaza van?
2018. jún. 29. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
No vagyok, de nekem sem kene viragmintas csempe. Igen, tul sok. Jobban szeretem a letisztult, minimalista designt.
2018. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom azt, hogy a virágot nem mintaként akarom a lakásba, hanem élő növényként, ha akarom egyáltalán. Díszként esetleg terítőn tudom elképzelni, amit lecserélek, ha akarok, de csempén, falon, hogy tíz-tizenöt évig nézegessem ugyanazt, semmiképp.
2018. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaza van. A virágminta kétségkívül szép, de nem univerzális. Az egyszerű, egyszínű minták kevésbé bántják a szemet, mindenkinek megfelelőek és könnyebb pótlást szerezni hozzájuk, ha úgy jártok, hogy kellene - ja, és azt se felejtsük el, hogy ha el- vagy kiadnátok a lakást, jobbak a semleges helyiségek, mert azokra látszólag kevesebbet kell költeni. Ha a WC a fürdőben van, akkor a faltól falig virágos dekorcsempe mellett a virágos WC-ülőke már kicsit sok. Egyébként pedig meg kell érteni, hogy a férfi és a női lélek között sok különbség van: az, amit a nő olyan kis édes, cuki dekornak tart, a férfi számára sokszor hányingert kiváltó, szirupos, eltúlzott giccsparádé és amit a férfi jónak gondol, az a kedves párja szerint sokszor kopár, barátságtalan légkört teremt.
2018. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a fürdőben van a wc,és nem faltól falig szeretnék virágmintát,csak van egy 3db-os dekorcsempe,ami nagyon tetszik,és az lenne valahova dekornak,semmi több.
2018. jún. 29. 19:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem univerzális, hamar meg lehet unni, nehéz hozzá bármit passzintani. A semleges dekor sokkal praktikusabb, a virágos tényleg lányos, én kb. 12 év alatti kislányok szobájában tudom elképzelni. Ha virágos dolgot akarsz inkább függönybe, textilbe gondolkodj.
2018. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyéni és aktuális közízlés kérdése. Tagadhatatlan, hogy -különösen a színekkel- nagyon könnyen bele lehet csúszni a giccsbe, az édeskés, a helyiség funkciójához nem harmonikusan illeszkedő hangulatba.
2018. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Két okból ne tegyél több virágot:


1) totál giccses, meg már nem is igazán divat

2) a párod már nem akar több virágot és ez ugyebár az ő otthona is lesz.

2018. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Látsz te itt akárcsak egy virágot a csempén?


[link]

2018. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek jön be a modern stílus. A fa mintától meg a barnától már egyenesen hányingerem van pl.
2018. jún. 29. 20:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok és én írtam a 7-8-as választ.

Ha neked nem jön be a modern (?) a párodnak meg herótja van a virágoktól, akkor keressetek valami kompromisszumot.

Ami már meg is történt, mert te már több helyre pakoltál virágos cuccot, a fürdőben meg hadd legyen az ő kívánsága!

De ha nem, akkor nem, a ti életetek!

2018. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!