Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hitler miért kézzel eszik és...

Hitler miért kézzel eszik és miért nem evőeszközökkel ahogyan azt egy hozzá hasonló arisztokratától elvárná az ember?

Figyelt kérdés

[link]


Húst eszik?


Csak mert úgy tudom vegetáriánus volt.



2019. júl. 3. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Hitler valóban vegetáriánus volt, az a cucc meg valami keksz állagú akárminek néz ki, azt meg szerintem nem sokan eszik kés-villával. Továbbá Hitler ismereteim szerint nem arisztokrata családból származik, csak feltörekedett, a politikai pályán.
2019. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Mert a jó édes anyukája nem tanította meg hogy kell evőeszközökkel enni. Ráadásul elég szeles ember volt így étkezés közben elég nagyokat is durrantott. Kellemes lehetett a többieknek akik vele ettek.
2019. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Az valami kenyér szerintem amit a felvételen eszik. Mutatta is, hogy levest nem kér. Gondolom valamiféle becsinált leves volt, hússal zöldséggel.
2019. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Egyenlőre azt se tudjuk,hogy mit eszik.

De gondolom,hogy ha valami olyan (pl.:kekszet) eszik,akkor oda nem kellet evőeszköz.

2019. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Szent Ember, kérlek jegyezd meg, hogy egyenéőre a sorozatgyilkos vágja a testedet, mielőtt szétszórja a darabjait az erdőben! A szó, amit keresel: egyelőre.


Becsináltlveest hússal biztosan nem evett, mert vegetáriánus volt. Amit kézzel evett, az valószínűleg kétszersült, vagy ilyesmi lehetett, amit minden civilizált ember kézzel eszik. És nem, nem arisztokrata családból származott, hanem hivatalnokcsaládból. Apja postamester volt.

2019. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
#5:Bocs,siettem.
2019. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
#3 vagyok. Írtam, hogy jelezte is a kezével,hogy nem kér olyan levest. Gondolom hús volt benne, azért volt mellé kenyér.
2019. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Hitlernek semmiféle arisztokrata felmenője nem volt, ami számottevő kapcsolódást hozott volna.

Te a leveshez a kenyeret késsel-villával eszed? Ez egy keksz, kenyér, stb szerű, amit megeszik.

2019. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy tudott evőeszközökkel étkezni.


Bár érdekes párhuzam a kérdéseddel az ami a Bukás c. filmben is van, hogy "Évekig járnak az akadémiára és mit tanulnak? Csak annyit, hogy hogyan kell szépen étkezni késsel és villával!"

2019. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem vegetáriánus volt, hanem köszvényes, ami miatt nem ehetett sok húst. Emiatt terjedt el, hogy vegetáriánus volt.
2019. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!