Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyének fognak nézni, ha...

Hülyének fognak nézni, ha megkérdezem, hogy van-e zuhanyfüggöny a fürdőben?

Figyelt kérdés

Egyetemre készülök és e-mailt tervezek írni a kollégiumnak. Hülyének fognak nézni, ha megkérdezem, hogy van-e függöny? Mert hallottam több kollégiumról, ahol nincs, de én nem szeretnék olyan helyre menni.

Számomra ez egy fontos szempont, de nem tudom, hogy más hülye kérdésnek találja-e.



2019. júl. 4. 23:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nálunk volt zuhanyfüggöny, de koedukált tusolók voltak.
2019. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%
Megvalaszoltad a sajat kerdesed. Higeniai oka van azert nincs zuhanyfuggony. Ocsem.... es ilyenek mennek egyetemre.
2019. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az volt, hogy miért nincs, hanem hogy van-e. Mert van olyan ismerősöm, akiknél van, és van olyan akiknél nincs.
2019. júl. 5. 11:12
 14/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen koli. Ha folyosónként van közös zuhanyzó, akkor tuti nincs függöny. Nekünk szobánként van külön wc meg zuhanyfülke és igen, járt hozzá függöny is (sőt, be is lehet zárkózni).
2019. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Kolitól függ. Közös folyosói zuhanyzóknál jó eséllyel nincs, ahogy azt fentebb is írták. Én pl. ezért nem akartam egy bp.-i szakkoliban bentlakós lenni.


Nem tudom, hova mész, de próbálj meg olyan koliba menni, ahol blokkonként / szobánként van közös fürdő, ami értelemszerűen külön, akár zárható helyiséget jelent. Higiéniai szempontból sem utolsó, hogy 2-6 emberrel vagy 20+ másikkal osztozol a zuhanyzókon / WC-ken, akkor is, ha naponta takarítják. Nekem ilyen helyeken mindig olyan érzésem van, mintha egy rossz diáktáborban lennék (1-2 éjszakát szoktam lenni, az túlélhető, ha korahajnalban megyek zuhanyozni).


Amúgy inkább azt kérdezd meg, folyosói közös zuhany van-e vagy apartmanonként / szobánként van-e a vizes blokk. Az logikusabb és valamivel értelmesebb kérdés. ;-) + A kollégium honlapján esetleg találsz képeket is. Nem írtad, hova mész, de az ELTE-s kollégiumokról szinte mindent meg lehet tudni innen: [link]


#4-es: nem, a zuhanyfüggőny valóban nem világmegváltóan fontos, de csak mert neked mások a határok a magánszférádban, és te nem vagy szégyenlős, nem feszélyez, hogy látnak zuhanyzás közben, nem kell másokat letorkolni. Nők is, és igen, férfiak is (nem kell hozzá melegnek lenni!) érezhetik magukat kellemetlenül, ha mások előtt kell meztelenkedniük.

2019. júl. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

" a jövő záloga" :D

1-es annyira tipikus...

A vérnyomása az egekben az egyetem szótól mert ő sose szívott egyetemen. Menjetek már a p-ba. Élőben úgysem lehet elküldeni titeket csak itt, mert egyből verekedtek. Az ilyen emberekből kellene sokkal kevesebb.

2020. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
különben vannak ilyen kis öntapadós tappancsok, vehetsz két olyant meg egy könnyebb függönyt, és mindig odatapasztod a két szélénél, szerintem nem jön le így se, a végén leveszed lerázod és becsavarod egy kis törölközőbe, az felszívja a vizet nagyjából, aztán kiteríted a szobában. Tudom régi kérdés.
2020. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!