Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok ember hogy olyan tájékozot...

Sok ember hogy olyan tájékozott annyi mindenben?

Figyelt kérdés
Képbe vannak szinte mindenben mindennel. Sokat olvasnak vagy mi?
2019. júl. 5. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem olvasok különösebben, egyszerűen csak nyitott szemmel járok a világban, beszélgetek tájékozott, okos és értelmes emberekkel komoly dolgokról.(Olyanokkal akik rengeteget bújják a híroldalakat meg több forrásból tájékozódnak és/vagy valamilyen szakmában állandóan képzik magukat/sok emberrel érintkeznek és beszélnek). Nem csak hülyéskedni meg viccelődni, meg jelentéktelen semmiről beszélni szoktam.

Na meg elég jó a memóriám és magam is elég értelmes jószág vagyok.

Nekem ennyi elég, hogy a felszínes tudásom nagyon sokrétű legyek, mindenhez hozzá tudjak valamit szólni és tudjam, mi zajlik körülöttem a világban. No meg - miért.

2019. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Az internet nem csak játékra jó. plusz 60 év tapasztalat az élet minden területén.
2019. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Az internet nem csak facebook meg Instagram, vannak értelmes oldalak is. Ezek az emberek azokat böngészik.
2019. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ennek van egy árny oldala is, mert van, aki csak okoskodik. Sokan félre tájékoztatak, és az, hogy mindenről tud beszélni, nem jelenti, hogy ért hozzá, csak "jobban tudja".
2019. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha ezt nekem, az elsőnek címezted, kedves utolsó - valóban megvan ez a veszélye. Szerencsére én pont nem ilyen vagyok. :)
2019. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindent magadra venni, ha nem rólad szól :)

De talán te is láttál már okoskodókat, főleg az Interneten.

2019. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Rendben. Nem vettem igazán magamra, csak nem voltam teljesen biztos. (:

És hát oooh de mennyit!

Mondjuk én az ismerőseim/kollégáim körében adok az ilyen sokat tudó és értelmes emberek szavára, de hát róluk sok téren látszik, hogy lehet is. Pl a munkájukon is, meg hogy milyen emberekkel veszik körbe magukat.

A random internet népe meg hát... no, az ő szavukat max akkor, ha van több forrás, ahonnan utána lehet járni. Hiszen tudjuk: messziről jött idegen azt mond, amit akar.

2019. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
Köszi a lepontozósdit.
2019. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Ez részben csak látszat: valóban sokat olvasnak, de nem mindegy, hogy mit. Elolvassák a híreket, utánanéznek 1-2 dolognak, aztán ennyi. Ezen témákban profikká(...) válnak, de ez is csak hellyel közeli. Pl.: sokan megnézték a csernobili sorozatot, így már "mindent" tudnak róla. Ezért mondom, hogy cseppet ez csalóka.
2019. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!