Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Téged nem idegesít az ilyen...

Téged nem idegesít az ilyen ember? Egoista, azt hiszi mindent tud, szuper tájékozott.

Figyelt kérdés

Bármit is kérdezz tőle, a baktériumok szexuális életétől kezdve a szíriai polgárháborúig de még egy közös ismerősről is kérdezhetsz, A-tól Z-ig, minimum fél órás kiselőadást fog tartani arról hogy mi miképp van, miért van úgy, mi fog történni stb. mintha csak ő szervezte volna a dolgokat.

Pl. úgy meséli el XY eddigi önéletrajzát, mintha ő tartotta volna gyertyát.


Hatalmas önbecsülése van, rendkívül szereti önmagát, óriásira becsüli a képeségeit (nincs iskolája amúgy), tájokozottságát megkérdőjelezhetetlennek tartja, ímád a középpontban lenni.


Csak engem idegesít az ilyesfajta ember?


Amúgy férfi, 25 körüli.


2013. jan. 5. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegesít, miért tartod vele a kapcsolatot?
2013. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem vagy egyedül, de engem már szimplán az idegesít ha valaki már egy mondathoz kiselőadást fűz úgy hogy a másik szavába vág és úgy mondja mintha valami nagy szakértő lenne és még ha akarnád se tudnád elhallgattatni.
2013. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De helytálló dolgokat mond, vagy baromságokat beszél?


Mert ha igaza van, akkor imádnám. Ha hülyeséget mond, akkor meg irritálna, mint téged.

2013. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen típusok. Messzire el kell kerülni őket, engem is baromira idegesítenek. Inkább bólogass, hagyd rájuk, mert ha ellentmonasz, akkor újabb fél óra előadás, hogy meggyőzzön...
2013. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Be kell oltani őket. Sajnos csak abból értenek.


Engem is zavarnak amúgy, de igyekszem elkerülni őket, ha meg elém sodródnak, rendbe teszem őket.

2013. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szereti hallani a hangját, biztos nagyon olvasott ember. De az okoskodás tényleg idegesítő, elkerülném.
2013. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, veled ellentétben én nem irigykedem az ilyen emberre, aki saját eejéből művelt lett. Egoizmust végképp nem látok ebben.
2013. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki valamivel nem ért egyet vagy nem tetszik neki az mért irigykedés, kedves utolsó? Szerintem eléggé irritáló tud lenni a túlmagyarázás, az okoskodás. Azt meglehet különböztetni ha valaki a műveltsége által szól hozzá valamihez vagy ha valaki azt hiszi hogy ő jobban tudja, mint bárki más és akkor ő jól megmondja a magáét.
2013. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon zavar, egyszerűen hülyének, tudatlannak érzem magam mellette. Ha meg hülyeséget mond (esetek 80%-a), akkor meg nekem nincs igazam, és válltig állítja hogy úgy van ahogy ő mondja.

Ha mondjuk valamit találtam, filmet, zenét valamit, megmutatom neki, persze hogy ismeri, az egész album megvan, látta már az összes részt még mikor kijött, stb. Zavaró nagyon. De az ellenőrző kérdésekbe (igen, én csinálok ilyet sokszor) belebukik, de nagyon.

2013. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!