Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hallom mások hangját a...

Miért hallom mások hangját a sajátom helyett a fejemben?

Figyelt kérdés

Mindig miután találkozok egy bizonyos társasággal, a fejemben a saját hangom átváltozik a társaság különböző tagjaiéra(mindig máséra)Kívülről nem hallatszódik máshogy, ezt megerősítette a barátnőm.


Más is tapasztalt már ilyet, ez normális?



2019. júl. 5. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
doki
2019. júl. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Skizofrénia ? Nem tudom lehetséges az is hogy csak valamilyen baráti kötődésed miatt ilyenkor kedvesebb az ő hanguk a gondolataidban. De mindig érdemesebb kizárni a kellemetlen végleteket , kérdezd meg a dokit , nem fog hülyének nézni szerintem emiatt .
2019. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha nekem is van ilyen, hogy más hangján gondolkodom. Bár inkább az szokott lenni, hogy ha nagyon-nagyon fáradt vagyok, akkor ilyen értelmetlen mondatokat hallok nagyon halkan ismerősök szájából. Kb mintha egy terem másik végében beszélnének. Néha egymással, néha hozzám, néha a semmibe. De ez tényleg csak akkor, ha baromi kimerült vagyok, és eddig mindig tudtam, hogy csak behaluzom, néha vicces is, úgyhogy nem zavar. De ja simán lehet skizofrénia, az nem árt ha megkérdezel egy dokit.
2019. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!