Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van hogy más hangját...

Miért van hogy más hangját hallom a fejemben és úgy nevetek mit más?

Figyelt kérdés
Most hogy új iskolába mentem és új osztálytársakat kaptam azt vettem észre hogy úgy nevetek mint ők, és amikor "magamban beszélek" (úgy hogy senki sem hallja csak én) akkor nem a saját hangomat hallom hanem pl. egyik osztálytársamét, akivel éppen hazajöttem.
2011. szept. 23. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok az új inger, ezért van. GYerekkoromban amikor unokatesómmal hetekig együtt nyaraltam, önkéntelenül is rám ragadt az ő nevetése és szegedi akcentusa. Nincs ebben semmi, teljesen normális dolog szerintem.
2011. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 yuda ***** válasza:

Igen nekem is volt ilyenem. Átvettem hanghordozásokat, nevetéseket, kifejezéseket ..és amit első beíró írt azért van. Az újdonság, az érdekesség megragad és átveszed, de nyugi, csak átmeneteileg.

Vedd fel úgy, hogy ezzel is gazdagodik a személyiséged- legalábbis én így vélekedtem róla.

Amúgy pár nap alatt lekopik. . . .Nincs ezzel gond. A személyiséged nem tűnik el, csak bővül az ismeret.

2011. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!