Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ennyire félni egy...

Mákostésztaextrákkal kérdése:

Normális ennyire félni egy első találkozástól?

Figyelt kérdés

Nemsokára találkozom valakivel,de mivel még sosem "randiztam", ezért félek,hogy majd teszek olyan dolgokat,vagy mondok olyan dolgokat,ami el majd gyopárosra alázom magam.😅

Tudom,hogy nincs mitől félnem,de most lett a dolog éles és kicsit tartok tőle.Mondjam el a fiúnak,hogy ennyire tartok a dologtól?Visszamondani soha nem mondanám,ahhoz túlságosan kedvelem.


2019. júl. 6. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Dehogyis. Nyugodtan félhetsz, a fiú szemében ez aranyos/vonzó is egy ideig. Csak bátran add magad, ne nyomd el ezt az érzetet, mert annál "cikibb"-nek fogod érezni (azt ami amúgy nem ciki) szóval csak bátran hajrá. Mindent bele!! :) 22/F
2019. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 he84 ***** válasza:
Sok sikert, de ne izguld túl, mert az egyáltalán nem segít! De azért némi izgulás teljesen természetes és érthető ilyenkor, csak ne ess túlzásba. Én is korábban izgultam az 1. ilyennél és nem lett semmi baj. Ám arra számíts, hogy némi esély mindig van arra, hogy mi van akkor, ha nem egészen jössz be a másiknak, még akkor se, ha te mindent jól csináltál. Nem csak attól nem lehet bejönni a másiknak, hogy te elrontottál esetleg valamit, hidd el. Ez részben saját tapasztalat. És nem csak a legelső ilyennél van izgulás, hanem minden olyan 1. talinál, amikor egy számodra addig nem ismert új emberrel talizol.
2019. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!