Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van okom félni az első találko...

Van okom félni az első találkozásnàl?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel most haverkodom egyépként èn làny vagyok. Szóval ő itt lakik egy utcával arrebb és megbeszéltük hogy talalkozunk. (Már vagy 2 hete chatelünk) Ma és tegnap is làttam nem tudom hogy nézett e de ma ő épp telefonált én néztem őt, nem köszönt...( de nem is lattam hogy ide nézett volna xd) mi van ha nem ismer fel? Egy kicsit felek a talitól ugyanis nem tartom magam szépnek, félek hogy nem lesz téma.. egyépként nekem tetszik a fiú de nem akarok nyomulni! Szóval a kérésem az lenne, hogy írjatok olyan sztorit ami a ti első talitokon történt (mit csináltatok..) meg valamit amiről tudják beszélni és ami nem unalmas.

2018. nov. 16. 22:27
 1/4 NopeAndDope ***** válasza:

Laziba sima liba ugyan annyiról kezdetek semmi okod félni ha rendes srác akkor nyugi van ha s3ggf3j esztétikusan lelépsz es egyre kevesebbet chatelsz vele

16F

2018. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Sokféleképpen alakulhat az elsö találkozás. A lényeg szerintem, hogy igyekezz jól érezni magadat. Tehát ne az legyen a lényeg, hogy hogyan add el magad, mert ha valaki jól érzi magát az már a másik számára is alapból vonzó lehet. Érdemes találni valamilyen közös programot. Séta kettesben vagy kutyussal. Elmenni táncolni, moziba, színházba, koncertre, múzeumba, kiállításra, állatkertbe stb. Témának meg sok mindent lehet találni. Pl. hogy a fiúnak milyen a nőideálja? Ha elkezd róla beszélni, figyelmesen meg kell hallgatni. Mi a hobbija? stb. Ilyenkor hagyni kell a másikat, hogy a kedves dolgairól beszéljen mert az emberek arról szeretnek leginkább beszélgetni amit szeretnek. Ha így teszel azt veheted majd észre, hogy a fiú jól fogja magát érezni a társaságodban, mert elmondhatja azokat a dolgokat amit szeret. Én annó egyébként elvittem a barátnőmet csónakázni. Aztán meg sétáltunk egy nagyot a városban (mert más településről való volt a lány és érdekelte minden). Napközben bekaptunk pár falatot egy gyorsbüfében, este meg elvittem az akkori törzshelyemre és bemutattam a barátaimnak. Aztán buli után elmentünk a közös szállásunkra amit én előre elintéztem, mert nem akart nálunk aludni. A többi már 18 éven felülieknek szóló történet, mert már eléggé ki voltunk egymásra éhezve mind a ketten. :) Szóval nekem egy randim így alakult de nem muszáj, hogy Nektek is ilyen legyen. Elsőre az együtt alvás sem indokolt bár mi annó nem bírtuk ki, hogy ne. Sok sikert kívánok!
2018. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. nov. 19. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyuci, ha valamit akarsz akkor nem baj ha nyomulsz ;-) viszont figyelj a partnerre. Ha nem érdeklődik (nem kérdez, nem tartja a szemkontaktust, egyszavas válaszokat ad), akkor ne nyomulj, hanem add fel.

Láthatok rólad egy képet?

2018. nov. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!