Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyáron mit szoktak csinálni...

Nyáron mit szoktak csinálni az emberek többsége, hova megy nyaralni illetve mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 18:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudsz menni, akkor nem mindegy? Minek fájdítod a szíved?
2019. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Google maps-ál utazom a grand canyonban, meg a világ egyéb tájain. Hétvégén meg sétálok a közeli erdőben.
2019. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Balcsin van nyaralónk. Ott szoktam lenni ilyenkor. Sajna amióta dolgozom, csak néha hétvégén tudok menni. Akkor nyársazunk, vagy kisétálunk a mólóra, étterem, vidámpark... és persze a strand!
2019. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Csak Németországban voltunk a barátoknál.
2019. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi jobbmódúak vagyunk. Nyár elején voltunk Spanyolországban 2 hetet kocsival, Milánót, a francia Provencet, Marseillet, Barcelonát végjárva. Azóta hétvégente általában kirándulunk valahova a környéken kb 150 km-es körzetben: Balaton, Bécs, osztrák Alpok, Pozsony...stb. Most hétvégén leugrunk a szlovén tengerpartra 2 napra. Hó végén megyünk füredre a dumaszínházos előadásokra. Augusztusban a Garda-tóhoz megyünk, innsbrucki kitérővel 4 napra, a hegyekben akarunk túrázni. Plusz augusztus végén boglári borfesztivál. Szeptemberben talán leugrunk Horvátországba 2 napra, egyet Plitvicén töltünk, egyet Zadarban a tengerparton. Október végén meg (bár az már nem nyár) megyünk Isztambulba kocsival, belgrádi meg szófiai megállóval.
2019. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

150 km-es körzet a felsorolt helyekre... Akkor nem láttál még térképet jómódodban. Látszat.

Kedves Kérdező, nem az számít hogy megy e az ember nyaralni hetekre, hónapokra, vagy állandó hétvégéken, mert a családdal, barátokkal is ugyan úgy lehet együtt tölteni azt az időt. Lehet fürdőbe menni, piknikezni a szabadban, tópartra menni, szabadtéri programokat csinálni, eljárni szórakozni, közös élményt szerezni és ezt egész nyáron megteheted. Ne bántson az, hogy te nem mentél, mert lesznek lehetőségeid az életben. Ha úgy érzed,hogy most mindenképpen menni szeretnél akkor van egy oldal, amin lehet válogatni hogy melyik országba szeretnél kimenni és melyik vendégfogadó családhoz, fiatalhoz. Ez egy vendégség, ahol szállást kapsz és bemutatják a várost, a nevezetességeket, az országukat, olyan mint egy erasmus,de mégsem. Barátságokat lehet kötni és viszonozni a vendégszeretetet. Talán még kinti munkát is lehet a későbbiekben szerezni a kapcsolatoknak hála. Töltsd jól a nyarat

2019. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

150 km-es körzet a felsorolt helyekre... Akkor nem láttál még térképet jómódodban. Látszat.


Szerencsétlen. :D Akkor nézd meg Szombathelyt vagy Sopront a térképen, és rájössz. Bár attól, hogy bunkón beszólogatsz másoknak, attól neked még nem lesz jóvilágod, ezt ne felejtsd el. Attól még ugyanolyan csóringer maradsz, hogy a nálad jobban élőket fikázod.

2019. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

150 km-es körzet elég tág fogalom. Pozsony meg onnét nézve nem az. Normálisan kellett volna leírnod, de nem ment. Ez volt a lényeg, nem más. Próbáltál személyeskedni, nem jött össze. Nem tudtál belerúgni a lelkembe bocs, de értékelem, hogy próbálkoztál kemény lenni. Ezt neked még gyakorolni kell, de nem ugrok bele ebbe a játékba, a neten mindenki azt ír vagy akár hazudik amit akar. Engem meg nem köt le. A kérdezőnek próbáltam segíteni, egyszerű ötleteket adni lehetőségekre, anélkül, hogy sok költséggel járna neki. Remélvén, hogy segíthet az ember.

Hogy kinek milyen az anyagi helyzete, az mindenkinek a saját dolga és nem veri senki sem nagy dobra, akinek van esze,mert hidd el ez így van. A betörőnek sem integetünk,hogy jöjjön este lopni,mert nem leszünk otthon és vigyen el mindent ami megtetszik. Nem érdekel, hogy a te vagy esetleg a szüleid fizetése mennyi, nem érdekel mi a valóság abból amit írsz. Mindenki a nulláról indult az egyetem után és saját maga építette fel az életét, döntötte el,hogy hol kívánt tovább élni. Mi is így tettünk a párommal. Mások is dolgoznak külföldön normális fizetésért diplomával. Nagyon naív és fiatal lehetsz a válaszodból kiindulva, hogyha lenézel látatlanban mindenkit. Engem nem zavar, mert van életem, családom, de attól még fogalmad sincs mások életéről. Azoknak az embereknek is van pénzük akik például nem mutogatják a külvilág felé. Mert miért is kellene... Elég gyerekes viselkedésre vall. A magamutogatás a neten működik a legjobban, mert egy színjáték a világ felé. Lásd fb, instagram. Nagyon sok látszat képeket, kommenteket láttam, pedig tudtam,hogy annak az xy -nak mekkora hitele van, és a hónap végén talán már enni sem evett, de azért a látszatra adnia kellett, és tudok olyanról aki nem tette ki az utcára,hogy mennyit keresett, és mégis alázatosan, szerényen élt. Veled ellentétben én nem nézem le azokat az embereket, akiknek nehéz a sorsa, empatikus vagyok feléjük. Eszembe sem jutna őket bántani, azt a kisiskolások és az agyhalottak teszik. Ha Magyarországon is rendes bért adnának, nekik sem lenne gondjuk,de addig is marad a külföldi lehetőség nekik is. Nincs kolbászból a kerítés, de legalább normális életet lehet élni.

2019. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!