Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen szórakozási lehetőségek...

Milyen szórakozási lehetőségek vannak? Mit szoktak csinálni a 17 évesek? Nem tudom elképzelni.

Figyelt kérdés

Én mindig itthon ülök..az év 365 napjában.

Csak iskolába járok és azonkívül nem tudom elképzelni hogy akiknek vannak barátai,ők hova járnak el.


Csak az iskolát és egy kávézot és paintball tudok elképzelni szórakozásként a 17 éves fiataloknak.

De nyárra meg vegkeppen nem tudok elkepzelni semmit.

Mit szoktak csinálni a 17 évesek? Hetek óta ezen töröm a fejemet.



17/f


2016. ápr. 7. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Beülünk osztálytársakkal, barátokkal valahova. Étterem, kocsma, cukrászda, stb.

Rendezvények, koncert, szabadtéri rendezvények, stb.

Buli.

Elmenni együtt ide-oda, strand, vidámpark, állatkert, bringázni.

Vagy csak úgy sétálgatni és beszélgetni közben.

Összejönni valakinél és társasozni, kártyázni.

Ha egyedül vagyok, akkor pedig olvasok, zenét hallgatok, filmeket nézek.

2016. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Strandolni, fallabdázni, kalandparkban is lehet mászni, túrázni, sétálni, csajozni, moziba menni, koncertre, színházba, stb..
2016. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ezek nem csak a filmekben jók?
2016. ápr. 7. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Koncert, színház, mozi
2016. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell kétségbeesni! Én tizenhét évesen otthonülős voltam, de az érettségi utáni nyáron elkezdtem alkotótáborokba járni. Szóval nem kell attól izgulni, hogy otthonülőként fogsz nyugdíjba menni. Egyébként a paintball tök jó, nem értem, mi a bajod vele. Nem az az élet, aki minden hétvégén részegre issza magát.


Én tizenhét évesen otthon hallgattam maximum hangerőn a zenét és festettem. Aztán találtam hasonló érdeklődésű barátokat, és együtt jártunk az erdőbe kóklászni, kocsmába borozni, filmfesztiválra. Jó, ez huszonévesen volt, de nem ez a lényeg. Amúgy amikor középsulis voltam, akkor helyi egyesületek kerékpártúráira jártam. Az is tök jó, főleg ha rá tudod venni az osztálytársaidat, hogy csatlakozzanak. Egy napi 50-60km letekerése nagy buli, szerintem.

2016. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!