Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy nekem...

Miért érzem úgy, hogy nekem nem szabad szépnek lenni?

Figyelt kérdés

Átlagos vagyok. Nem vagyok csúnya vagy kövér, de lapos hasú, tökéletes bőrű lány sem.

Viszont bármikor azzal próbálkozok, hogy szebb legyek, (pl edzek, odafigyelek a kajára, ruhát veszek magamnak, esetleg sminkelek) azt annyira idegennek érzem magamtól és sokszor gyötör érte a bűntudat. Így mindig szépen visszatáncolok oda ahol kezdtem. Mit csináljak, hogy úgy érezzem, nekem is jogom van ahhoz, hogy szebb legyek?

19/l



2019. júl. 10. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Te így vagy szép ahogy vagy, ezt te is érzed.
2019. júl. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Mindent utálok magamban.
2019. júl. 10. 07:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi mindent? Szerintem nincs okod utálni magad és ezt így láttatlanul mondom.
2019. júl. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorodban a szüleid tanitottak hasonló bölcsességeket, mint: ronda vagy, ugyse lesz belőled semmi, nem viszed semmire, stb..?
2019. júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem, arra emlékszem, hogy azt mondták nem vagyok életre való és szerencsétlen meg idétlen vagyok. De ennek nem sok köze van a külsőhöz. Azt tudom, hogy a testvéreimet szépnek tartották mert a húgom mindig kis hercegnő volt, a bátyámnak meg azt mondták milyen szépen megemberesedett mikor még kisebbek voltunk. Én nem kaptam se meleget se hideget
2019. júl. 10. 08:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek valami lszichológiai háttere lehet. Meg akarod védeni magadat ezzel. Valamitől.


Próbálj meg rájönni, hogy mi ez, és aztán győzd le, és válj széppé!

2019. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Úgy látom csakis az önbizalmadon kell emelni:)

-Fogd a barátnőd és menjetek el edzeni

-keress önbizalom növelő stratégiákat, pl. Keress olyan youtuberreket, akik ebben a témában készítenek vidiket, kövess be instán minél több oldalt/személyt, amitől motiváltnak érzed majd magad.

-mindig hozd ki magadból a legjobbat

-gondold mindig magad a legjobbnak(persze csak a határig, amit egyébként csakis te magad szabsz ki)

Ez a te életed, te irányítod, senki más♥️

U. I:úgy vagy szép, ahogy vagy🤗

17/L

2019. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!