Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek tetszettek már meg...

Nektek tetszettek már meg olyan emberek a tömegben/városban/buszon, akik biztos voltatok benne, hogy nem 'szépnek' tartott emberek?

Figyelt kérdés
Tehát nem azok a tipikus szépségek/jóképűek, érezhető, hogy nem a legnépszerűbbek, mégis valami megfogó volt bennük. Mi volt az, ami vonzott titeket?
2019. febr. 21. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szemük, a kisugárzásuk, tehát az egyén összetettsége.
2019. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg szoktam figyelni az embereket, na nem bámulva, csak úgy óvatosan. Nemektől függetlenül, szép lehet pl. ahogyan beszél, a hangja, a szája, haj, tekintet, kéz, kisugárzása, mosolya, a kezei. Valakiben több minden ezek közül szép, és valakinél csak egy vagy két dolog, ami miatt felfigyelek rá.

N

2019. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

"nem 'szépnek' tartott emberek"

"hogy nem a legnépszerűbbek"



Hogy függ össze?

2019. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kisugárzása, ami a külseje és a jelenlegi/akkori viselkedése tesz ki. Pl nálam a dohányzás egyáltalán nem vonzó, de van aki úgy tudja szívni a cigit, mintha az hozzá tartozna, illik az imidzséhez, az például máris “vonzó/érdekes”

Sokszor “tetszenek” meg olyan fiúk, akiket mások furának tartanak. A legtöbbször az fog meg, hogy nem tipikusak és olyan elérhetetlennek tűnnek.

A párom is ilyen férfi :)

N

2019. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
Igen, sokszor.
2019. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A vonat felé menet volt egy közös pont, ahol mindig előttem ment. Sose sietett, szinte már-már kecsesen ment férfi létére, minden áldott hétköznap. Szép volt nézni nagyon :D

Arcra egyértelműen nem volt jóképű, de a járása <3

2019. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha valakit csúnyának látok, nem tetszik meg.


Ha valaki megtetszik, nem csúnya, a többiek szemével meg nem látom.

2019. febr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Népszerűséget tekintve nem lehet látni, mivel full ismeretlen ember életébe nem látsz bele.

Az, aki nekem megtetszik, az jól néz ki. Pont. Azt, hogy megint mások miként könyvelik el, hogy tipikusan nem vonzó/vonzó az már nem érdekel. Egyébként nem hiszek abban, hogy "tipikus jóképű/szépség" mindenkinek tetszik. Tehát ellentmondásos a dolog.

2019. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Élesen él egy ilyen eset a mai napig a fejemben. A villamoson voltam mikor felszállt egy nő. Olyan magabiztos és finom mozgáskúlturája volt, hogy még az én kis szívem is rádobbant. Nem volt semmi kihívó az öltözetében egy "átlag" nő lett voln ha nincs meg ez a kisugárzása.
2019. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!