Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rajzkészség fejlesztését...

Rajzkészség fejlesztését elkezdeni 21 éves fejjel mennyire késő?

Figyelt kérdés
Nem is ez a legpontosabb megfogalmazás, mert gyerek fejjel sokat foglalkoztam vele; 8-9 éves korom tájékán egy eléggé elismert művész is "a szárnyai alá vett", mondván, hogy lát bennem tehetséget. 3-4 évvel később személyes okokból abbahagytam a dolgot, azóta mostanáig nem alkottam semmi érdemlegeset, szökőévenként egyszer ültem le firkálgatni unalomból. Ha belevágnék újra, kezdve az alapoktól, kihozhatnám magamból évek múltán ugyanazt, amit akkor hozhattam volna, ha megszakítás nélkül gondoztam volna a tehetségemet, vagy ez a hajó már elúszott?
2019. júl. 11. 15:45
 1/4 anonim válasza:
Olyan jo helet, hogy nem leszel, de közel sincs mindeb veszve! Ha csak egy hobbi is, de teljes szivedbol szereted, biztos konnyen ujra elitor a tehetseged. Olvastam egy norol aki (nem tehetsegesen) de jol uszott, de tizeneves koraba abbahagyta. Az unoka(!) keresere tobb, mint 65 eves koraban ujra nekivagott. Ra kb3 evre atuszta a Balatont. Lehet csak en tartom ezt motivalonak (en versenyuszo vagyok) ,de ebbol latszik, hogy sosincs keso. ;)
2019. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kell gyakorolni! Pár év alatt simán ki lehet hozni a profi szintet...
2019. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen videó van, megmutatták hogy hogyan rajzoltak amikor elkezdték és most olyan élethűen rajzolják...
2019. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem a tehetséged az nem veszett el, szóval miert is ne? Valamint az jutott eszembe, hogy ugye akik épitésznek mennek ők sokszor csak 18 évesen kezdenek el rajzolni, amikor a felkeszítőre járnak és belejönnek a sok gyakorlásnak köszönhetően. Azert az építész jutott eszembe mert azt szeretnék lenni.

Na de a lényeg, hogy en nem gyakorlatam sokat soha és volt érzékem a rajzhoz es akkor is jól ment, de egy művészeti iskolába kerültem, ahol úgymond "rákényszerültem" , habár ezt nem nevezném kényszernek, ha elvezed. A lényeg, hogy a gyakorlás miatt már elmondhatom, hogy rengeteget fejlődtem és fogok is, mert ha érzed, hogy rohamosan fejlődsz, akkor az fog motiválni.

Az egésznek a lényege, hogy ne add fel!

Sok sikert hozzá!!😁

2019. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!