Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akiknek...

Vannak olyan lányok, akiknek a nagyon kigyúrt srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
Az ilyen full szálkás , izmos srácok, akiknél már elgondolkodsz, hogy vajon mennyire naturál.
2019. júl. 11. 22:09
 1/4 Mihago ***** válasza:
Én még egy csajt sem láttam, akinek igen. A nővérem a nyolcvanas években kissé rá volt állva Arnold Schwarzeneggerre, de nem az izmaira, hanem a baltával faragott arcára. Na de lássuk a hölgyek válaszait!
2019. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Diszlájk.
2019. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, de sok nővel beszéltem erről, mert hobbi szinten testépítek.


Eddig mindenki mindenki azt mondta, hogy az a kinézet inkább ijesztő és intimidáló, meg nem lenne jó oda bujni hozzá.


Arról nem is beszélve hogy milyen szintű feláldozásokkal jár egy olyan test megszerzése és szintentartása, amihez egy nagyon megértő barátnő kell. Azaz nagyon high maintenance.


Biztos van olyan lány, akinek tetszik de rettenetesen kevés.

2019. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Á, nincsenek. A lányok, főleg az insta-lányok vagy a mr bean alkatú srácokat favorizálják, vagy a dagadtakat.
2019. júl. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!