Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami baj lehet velem amiért...

Valami baj lehet velem amiért nekem egyáltalán nem jönnek be a kigyúrt pasik?

Figyelt kérdés

Szóval így elgondolkoztam pár napja és észre vettem, hogy pl bármelyik közösségi oldalra ha egy izmos pasi kitesz egy képet magáról, szószerint minden lány odáig van érte, engem kivéve.

Nemis tudom engem valahogy jobban letud nyűgözni egy átlagos fiú, és számomra inkább az arc, és az intelligencia a lényeg.

Főleg, hogy a legtöbb ilyen fiú elképesztően nagyképű és ez irritál.

Érdekelne, hogy ti hogy vagytok ezzel:)

16/L



2019. jún. 28. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ezzel baj. Sok lánynak nem tetszenek a kigyúrt pasik. És tényleg igaz, hogy sokan nagyra tartja magukat, mert azt hiszik, már elértek valamit, és ezzel felvágnak. Tisztelet a kivételnek megintcsak.
2019. jún. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Attól függ mit értesz a kigyúrt pasi alatt. Én szeretem a vékony lányokat, de az anorexiásokat nem. Az izmos férfiak is vonzóak a nőknek, csak egy izomdiszmorfiás (ez is egy testképzavar) férfi már csak a nők kisebb hányadának vonzó.
2019. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem se tetszettek sose, kifejezetten visszataszítónak érzem őket. Már pl egy focista teste sem tetszik. Engem sosem zavart, hogy nem az tetszik, ami az átlagnak, meg sosem kezdtem sikítozni, hogy 'láttad milyen jó pasi, milyen feneke van' , az ilyesmitől a hideg ráz ki.

27N

2019. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

nem a kigyúrt az ideálod, nincs ezzel baj


ez olyan, hogy sok srácnak sem jönnek be a tipikus "szépségek"

mind2 nemnél meg van ez a dolog, nem baj

2019. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Furcsa vagy, a Trónok harcából a Hegy sem jön be?
2019. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3: Én is ugyanilyen vagyok. Nekem sem tetszenek a kigyúrt férfiak. Párom is àtlagos testalkatú szerencsére.

Semmi baj nincs ezzel. Mindenkinek más tetszik. Ahogy a férfiak közül is van akinek a nagyon vékony nő tetszik, másnak meg a teltebb.

24N

2019. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több ilyen lány kellene. Sajnos manapság férfiként hiába vagy művelt, intelligens, jóképű, ha nem vagy 190 magas 100 kilós hegyomlás akkor a nők szemében semmi vagy sajnos.
2019. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek a kigyúrt férfitestek, DE a normál nekem sokkal jobban bejön! :D Meg aztán, ha szerelmes vagyok belé, pont nem érdekel milyen kockás a hasa :D
2019. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!