Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az értelme a coming out-nak?

Mi az értelme a coming out-nak?

Figyelt kérdés
Arról beszélek amikor valaki mondjuk egy tévéműsorokban,videóban vagy akármilyen média termékben nagy nyilvánosság előtt elmondja hogy ő homo/biszexuális, azért nem értem, mert szerintem semmi extra nincs abban hogy valakinek milyen a szexuális irányultsága, ez nem egy érdekes tény, ez ugyan olyan mint a bulvár hírek szerintem, ugyan annyira érdektelen hogy az xy celeb megcsalta a párját, mint hogy ilyen meg olyan a szexuális irányultsága, félre értés ne essék nincs semmi bajom a melegekkel, sőt én tőlem viselhetik a másik nem ruháit is ha nekik jól esik, meg házasodhatnak, csak a coming out értelmét nem látom, mert, nem azt mondom hogy titkolják, de ez ne egy nagy dolog, és ha valaki bevallja nagy nyilvánosság előtt az nem egy baromi érdekes nyilatkozás, csak sima bulvár, mint az hogy xy megcsalta a férjét, ezért nem értem ezt a nagy hype-ot a jelenség, körül

2019. júl. 13. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Mikor egy heteró közli, hogy semmi jelentősége a coming outnak, mert ő nem érzi hogy lenne :D.


Ennyi erővel az is bulvár, hogy neked épp ki a csajod, házasodtok, gyereketek lesz.

Ráadásul ezekért 90 százalékban nem bánt senki, nem úgy mint fordított esetben.

2019. júl. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Kell az a 2 perc hírnév, s mást nem tud felmutatni.
2019. júl. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

1-es, ki mondta, hogy annak van jelentőssége? annak sincs...egyébként teljesen jogos a kérdés.


az ilyen emberek akarnak úgy egyenlőek és "átlagosak" lenni, hogy közben büszkén, kiemelve vallják másnak magukat.

2019. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem a hírnévről szól, vagy bármi hasonlóról. Az emberek többsége nem fogadja el, ha valaki meleg, vagy biszex, vagy transz, vagy tök mindegy, egyszóval más. Ha te ezt felvállalod, szerintem az egy bátor dolog, hiszen ezzel megmutatod önmagadat, szerintem jó dolog tudni, milyen valakinek a szexuális beállítottsága, ismerkedés szempontjából legalábbis sokat segít.

Én leszbikus vagyok, és például kint van nálam instán a szivárvány, és azért van kint, mert ezzel azt érzem, hogy azt mutatom az emberek felé, aki vagyok, különben automatikusan azt hinné mindenki, hogy heteró vagyok, és el sem gondolkodnának máson, mert a többség szerint az a normális, ha egy lány például a srácokat szereti. Mindegy, egyébként ez elég összetett dolog, de én nem hiszem, hogy a coming out hülyeség, ha valaki el szeretné mondani az embereknek, hogy kit szeret, vagy milyen nemű embereket szeret, akkor tegye meg, ha a lelkének könnyebb, miért bántsak valakit azért, mert megmutatja a világnak az érzéseit, és a gondolatait, ha nem érdekel, maximum lapozok.

2019. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Már nem hordhatok szivárvány színű polót, mert automatikusan azt hiszik coming out-olok,pedig hetero vagyok:( saaad:(.
2019. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!