Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki szörnyen néz ki...

Mindenki szörnyen néz ki közeli, nem beállított, nem retusált fényképeken?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom próbálgattam telefonnal képeket csinálni, hát nagyon csúnya vagyok rajtuk, pedig élőben nem látom ilyen rondának magam, sőt néha egész elfogadhatónak tartom magam. Szerintetek melyiknek kell hinni, a képeknek, vagy ahogy látom magam tükörben? Mert kezdek kétségbeesni...
2019. júl. 13. 12:46
 1/9 A kérdező kommentje:
És másik vajon hogy látnak? Ők is úgy, ahogy én, vagy ahogy a kamera?
2019. júl. 13. 12:46
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenki egy kicsit máshogy lát téged

Pl a szüleidnek te vagy a legszebb, de ha egy idegen az utcán rad néz, valószínűleg teljesen átlagosnak fog tartani (többségében)

2019. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a tükör előtt mozogsz, addig, amíg valamennyire elfogadod a látványt, fotónál ez a lehetőség nincs... itt a 3-as nagyon jól elemzi:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__4764..

2019. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a fénykép áll közelebb a valósághoz, mert a tükörben fordítva látod magad. De amúgy szerintem ha a tükörben nem látod csúnyának magad, a rólad készült fényképet se fogják mások csúnyának látni, csak te magad azért hiszed azt, hogy ronda vagy rajta, mert a tükörképedhez vagy hozzászokva.
2019. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rólam egyetlen egy kép van ami nagyjából közeli, nem retusàlt és jól nézek ki rajta. Igazából egész èletemben 3 jó kép készült rólam, ebből kettő a tablóm.

Igen, nehéz jó képet készíteni, főleg sajátmagadról

2019. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
A kamera torzít, picit megnyújtja az arcot. Nekem pont jól jön, mert az enyém túl kerek.
2019. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A tükörben mindig ugyanabból a szögből látod magad, mivel a szemeid mindig ugyanott vannak, és hozzászoktál ehhez a képhez. Egy fényképezőgép más szögből mutat, ami szokatlan neked.


Az agy egyébként kicsit javít a tükörben látott képen, pl ha aszimmetrikus az arcod, ezt magadnak kevésbé látod.


Viszont fontos, hogy a telefonokban lévő kamera nem olyan minőségű, mint egy jó fényképezőgép, torzít a valósághoz képest.


Egyszer menj el egy profi fotőshoz készíttetni pár képet, leginkább azokon látszik, hogy is nézel ki valójában.

2019. júl. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A tükörben van, hogy szépnek látom magam, van, hogy csúnyának. Képet pedig csinálok magamról vagy 200-at, mire egyre azt mondom, hogy jól sikerült.


A tükört illetően a lelki állapotodtól is függhet szerintem, hogy hogyan látod magad a tükörben.

Ami a képet illeti, nem mindenki fotogén, valakiről könnyű szép képet csinálni, valakiről nem, de szerintem tükör az eredeti.

2019. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen más a tükör és a fotó. És fotónál sem mindegy, hogy milyen a lencse.
2019. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!