Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb őrültség,...

Mi volt a legnagyobb őrültség, amit csináltatok, aminek végül jó vége lett?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Középiskolàban egy tanàr idegösszeomlàst kapott miattunk. Jó vége lett. Túlélte meg vicces volt.😂😂😂
2019. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Meg volt hogy úgy berúgtam azt se tudtam hogy kerültem haza. Szép idök.
2019. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer bele szartam egy üres tejes dobozba. Rossz vége nem lett, szóval mondhatjuk hogy jó.
2019. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 trollll ***** válasza:
75%
Részegen hazavittem egy ronda csajt, de szerencsére nem dugtam meg
2019. júl. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer még gimiben a padtàrsam mondta nekem, hogy aznap este menni fog a Balatonra, mert nyáron ott fog dolgozni, de úgy volt, hogy suli után azt a napot együtt töltjük, kiülünk, megiszunk egy üveg bort és beszèlgetünk. Így is lett, ràbeszèltem, bejött a városba, eltelt pár óra, hívta a főnöke, hogy ideje összekapni magát, mert mindjárt indul érte kocsival, és utazni fognak 350 kilomètert a Balatonig. Erre poènból mondtam neki, hogy megyek vele. Eltelt kb 5 perc, felhívtam a szüleimet és megkérdeztem, hogy mit szólnànak ahhoz, ha a hétvégén nem lennék otthon? Beszéltek a főnökkel aki kivitt minket kocsival és belementek, 1 óra múlva a kocsiban ültünk a padtàrsammal és a Balaton felè vettük az irányt. Életem legjobb hétvégèje volt. :D

Ugyan dolgozni mentünk, mert ablakokat mostunk, pakoltunk meg hasonlók egész hétvégén, de én soha nem nevettem annyit, mint akkor, és a legfontosabb: Akkor láttam èletemben először a Balatont.

Nem kérek kioktatàst.

2019. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Külföldön túrázgattam már harmadik hete. Egy lány, akivel tavaly ismerkedtem meg, úgyszintén túrázni indult, csak 600 km-rel arrébb. Fogtam magam és egy éjszakai busszal elmentem elé. Hulla fáradt voltam, alig aludtam valamit és már bennem is volt 600 km gyaloglás, de aznap reggel elindultam szembe az úton, azt remélve hogy majd ő is arra jár és pont összefutunk. Már délután volt lassan, reménykedtem hogy inkább ma már ne is találkozzunk, kialszom magam és majd holnap újra próbálom. Aztán pihenő után elindulva a következő kanyarban ott termett. Boldogságban-szomorúságban együtt mentünk, mendegéltünk több mint 10 napig. Nem bántam meg, de nagyon hiányzik.
2019. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!