Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a legjpbb agytorna?

Mi lehet a legjpbb agytorna?

Figyelt kérdés

Már egy éve befejeztem az egyetemet és munkát se találtam eddig. Úgy vettem eszre durván elbutultam. Multkor nem tudtam kapásból összeadni a 9+8 at....

Nem arra gondolok, hogy "tanulj valamit" hanem hogy konkrétan szerinted mi fárasztana le legjobban agyilag?


2019. júl. 15. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami konkrétan segít az agyat szinten tartani (és mellesleg még hasznos is), az a nyelvtanulás.


De ha ennyire romlik a teljesítményed, akkor megérné kivizsgáltatni magad, mert lehet valamiféle hiánybetesgség is, meg lehet komolyabb ok is. Ha az eredmény negatív, akkor meg kezdj el egy új nyelvet tanulni.

2019. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olvasás (bármit, ami érdekel)

Versmondás (amiket korábban megtanultál az iskolában, nézd át, és amikor semmi dolgod, vagy várakozol valahol, mondogasd magadban)

Logikai játékok

Keresztrejtvény

Műveltségi játékok

2019. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rejtvènyek, olvasàs, memóriajàtèk, műveltsègi vetèlkedők, és néha érdemes kézzel írni is pár sort, én ha hónapokig nem írok kézzel és utána muszáj akkor még a tollat is nehezen fogom meg, az agyunkat mindig muszáj karbantartani, én is erre próbàlok törekedni. :)
2019. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!