Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Ozora fesztiválra, milyen...

Az Ozora fesztiválra, milyen típusú emberek járnak, ha lehet így általásnosítani?

Figyelt kérdés
Elég laikus vagyok, néztem videókat róla. Olyan fura, vagyis más mint a többi. Mintha így kifordulnának önmagukból, vagy ez ilyen spirituális valami?

2019. júl. 15. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Olyanok, akik szeretik a füvet, a bélyeget, a gombát és társaikat.
2019. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Drogos hippi fesztivál.
2019. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Spirituális fesztivál, nem kötelező drogozni.
2019. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Leginkább jó arc hippik, de minden társadalmi rétegből/zenei stílusból jönnek emberek. De leginkább hippik. Hangulatos, csak ajánlani tudom. Én csak Ozorára járok már vagy 5 éve
2019. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szabadszellemű,kedves, baràtságos emberekkel találkoztam ott.

Biztos vannak hibbantak is, mint bàrmelyik másik fesztiválon.

Én nem drogozom, nem iszom, megis megyek.

Amúgy meg nincs több drogos egy Sound vagy Sziget fesztivàlnàl. Annyi hogy itt felválalják.

Meg itt nem az idióta drogos vannak, akik bedrogoznak aztàn utàna 6 an megerőszakoknak!

2019. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Psychedellic fesztivál, a psy zenéknek az a lényege, hogy nem feltétlen kell bejuttatnod valamiféle tudatmódosító szert ahhoz, hogy élvezd:)

Akik szerint büdös füves hippik járnak, azok nagy tévedésben vannak. Szerető, barátságos emberek járnak oda, a magyar mentalitásnak egy nyomát sem fogod találni. Szerintem gyönyörű emberek járnak oda, tudatban 100x értékesebbek. Ha mondani kell egy olyan fesztivált Magyarországon, ami annyira kulturált, hogy nem fogsz minden bokorban a hányásában fetrengő tinédzserekkel találkozni, akkor azaz ozora!!!

2023. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!