Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ozora fesztival 15 evesen?

Ozora fesztival 15 evesen?

Figyelt kérdés

szerintetek ha 15 evesen elmennek az ozora fesztivalra mennyire neznenek ki a tomegbol?

inkabb olyanok mondjak akik voltal mar fesztival. titeket zavarna? milyen erzest valtana ki beloletek?


2018. márc. 4. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem érdekelnél.
2018. márc. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Személyiségedtől függ. Ember vagy 5 és 100 évesen is. Ha jót képviseled, örülnék rezgéseidnek, ha nem, nem. Bár old school fesztiválokban nem volt sok korcsosulás. Manapság rengeteg babyloni narkós van. Régen inkább volt egy családias szeretet, élvezet tripp, mint ami most van.

Nem fogsz sok vizet zavarni. Aki.kinézne, az agymosott kretén, vagy a nagyon kevés százalék, amikbe szinte én is beletartozom, csak féltene téged, hogy ennyire elkorcsosult helyre jöttél s nehogy kihasználja valaki ezt.

2018. márc. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
1#, te ne járj fesztiválozni. Azt se tudod, miért vannak.
2018. márc. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Életkor miatt írtam. 1. vagyok. ;)
2018. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!