Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nehéz az asztalos szakma?

Nehéz az asztalos szakma?

Figyelt kérdés
Kemény fárasztó? Akinek van tapasztalata írjon. Asztalosnak szeretnék menni
2019. júl. 16. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem fàrasztó. Én inkàbb vagyonör leszek.
2019. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy asztalos ismerősöm, lassan 1 éve csinál nekem bútorokat, mindenfélét, mindenhova.

Hát igen, elég nehéz, sok bonyodalommal jár, pláne ha jól akarod csinálni.

Tehát nem az odi lapszabászatába mész el melózni, hanem pl komplett házak, üzletek bútorzatát csinálod, (persze csapatban) az ezerszer bonyolultabb, rengeteg meló van vele, és mindig közbejön ötezer komplikáció.


Viszont így, hogy neki pl már a céges melón felül megvan a kialakult maszek vevőköre, elég jól is keres.

2019. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt mondom, ha asztalos szeretnél lenni, akkor minden bizonnyal van benned érdeklődés a szakma iránt. Amennyiben így van, akkor igen is menjél asztalosnak. Gyönyörű szakma, egyre inkább hiányszakma. Lehet, nem könnyű, de ha szeretni fogod, úgy nagyon sikeres, keresett és jó szakember válik majd belőled, és ebből életed végéig profitálhatsz, tapasztalataim szerint nem is akármilyen módon.
2019. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan sok kontár van ebbe a szakmába, hogy az valami elképesztő. Azt hiszik, hogy holmi félistenek. 11 évet dolgoztam a szakmámba, és tovább nem bírtam a sok nárcisztikusan sérűlt állatot. Mert ezek állatok, az utólsó helyen a barom állat közölte, hogy mivel ő régebb óta van és mivel ő nem tudja megcsinálni, én megcsinálom és majd azt kell mondanom, hogy ő csinálta. 😅 És ennél meredekebb dolgok is voltak. Imádtam a szakmámat, de túl sok a buta barom benne.
2019. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ,én 2 évet csináltam, most a 3-ik évet már nem fogom el kezdeni, igaz már van egy másik szakmám és érettségi mert az már lassan alap :-D

Lenne hozzád pár kérdésem, miért szeretnél asztalos lenni?

Mit szeretsz benne?

Hogyan jött ez az ötlet?

Ha ezekre tudsz választ adni már pedig szerintem tudsz akkor le írom az én tapasztalatomat.

21F

2019. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Asztalos lettél a végén?
2020. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!