Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok mitcsinálnak akik fent...

Azok mitcsinálnak akik fent vannak facebookon de mégsem?

Figyelt kérdés

Ez egy elég furcsa kérdés de akiket kijelzi hogy fent van facebookon de mégsem posztol vagy likeol akkor az mit csinál?



És nem kérek idiótákat csak normális választ akár milyen furcsa a kérdés!


2019. júl. 16. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Én pl megnézem hogy ki mit posztolt ki illetve beszélgetek
2019. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Használják a Messenger-t.
2019. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
pl nézegeti a posztokat, olvasgat. nekem is van ilyen ismerősöm, soha, semmit nem oszt meg, nem nagyon likeolgat, de láttam, hogy megnézi a hírfolyamot. na és?
2019. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem még azóta megvan a fb-om, amikor még amcsivan volt divat, itthon pedig javában pl az MSN ment.


Külföldi rokonom invelt oda, full angol volt még.


Én azt is levettem, hogy kijelezze mikor vagyok fent, pl telón be van kapcsolva net akkor is úgy jelzi, hogy ott lógok pedig nem.


Sose érdekeltek mások vulgáris dolgai, like-olás marhaság.


Számomra, ha tetszik valami mindegy milyen oldalon vagy mi a forrása legyen az net vagy könyv/cikk, azt befotózom, dokumentálom, nem pedig like/megosztás tömegbírka módra.


Lényegében amire használom: Fb búza ismerősöket ott lehet csak elérni, volt oszt társak/oszt találkozó miatt van.

+egy másik profil ami a blogomhoz van csatolva, mint elérhetőség/reklám oldal.


Én személy szerint jobban szeretem a discordot.

Ott csak az talál meg, akinek kiadom adatom s szeretem a privát szervereket.

Ott egyeztetek ügyfelekkel, partner cégekkel, kik szintén jobban kedvelik ezt a megoldást.


Huszonévesként utálom a fb-ot s a rengeteg birkát.

2019. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
És azok nem érdekelnek, akik egyáltalán nincsenek fent az arckönyvön? Hátha érdekel, mit csinálok: sokat dolgozom, olvasok, rajzolok, írok (papírra, töltőtollal), beszélgetek ismerősökkel, néha csavargok, és mindenek felett gyakorizok, gyakorizok, gyakorizok. Most pedig megyek aludni. Jó éjszakát mindenkinek!
2019. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csoportokban vagyok fent, érdeklődési köreim szerint, ezeket olvasgatom én is, meg játszok néhány játékkal, amikor unatkozom. Magamról én se sokat töltök fel, mert akivel napi szinten találkozok, az többnyire úgyis tudja, mi van velem, akivel ritkán, ha érdekli, úgyis időnként megkérdezzük egymást. A többi meg nem rájuk tartozik.
2019. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csak a Messenger miatt vagyok fent.
2019. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Túl introvertált/szociális fóbiás/paranoid/tökömtudja vagyok még ahhoz is, hogy egy profilképet kitegyek, esetleg csoportokba hozzászóljak dolgokhoz, nemhogy "rendeltetés-szerűen" használjam. Kb. a Messenger a lényeg, meg hogy néhány "erősen ajánlott" csoportba belelássak.
2019. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

# 4

Én is huszonéves vagyok.Pár napja raktam fel a discordot.

Azt hittem csak játékra vagy ahhoz hasonló dolgokra használják a discordot.

2019. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 Hát az nekem is új, hogy cégek, ügyfelek Discordot használnak hivatalos csatornának, amikor az egész jellege a jópofaságra épít, és a beépített játék-áruház sem éppen cáfolja a rendeltetését.
2019. júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!