Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tartana ma az ország ha...

Hol tartana ma az ország ha nem lennének cigányok?

Figyelt kérdés
A kérdésemnek semmi rasszista szándéka nincs. Ésszerű, gyűlöletmentes, reális gondolkodással átgondolt válaszokat várok.

2019. júl. 17. 10:49
1 2
 11/15 anonim válasza:
30%
Kultúra és egyéb dolgok szempontjából sokkal szegényebb lenne Magyarország,legalábbis szerintem.
2019. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom ki lenne a miniszterelnök, ha nem lennének cigányok...
2019. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ott, ugyanis a vezető politikus közt nincs "törzskönyves" cigány.
2019. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak az ingyenélő söpredék nem lenne,akkor valószínű előrébb járnánk,mert nem kéne finanszírozni őket anyagilag. Amikor tátja a pofáját ,nézi ahogy az útburkolat felújítás folyik az utcájában majd gúnyosan felnyüszít" dolgozna a f..om 120 ezerért barom parasztok. Többet kapok a semmiért,mint amit ti munkával kerestek (persze ezt a tipikus taknyosorrú hanggal és buta stílusban) Na,ha ezeket a gyerekekből élő toszógépeket nem kéne finanszírozni ,akkor jobban állna az ország. Akik pedig roma származásúak de dolgoznak,beilleszkedtek,értük kár lenne.

Ha rajtam múlna,az elsőként emlitettek már valahol nagyon messze lennének és meg kéne oldaniuk az életben maradásukat. Segítenék nekik integrálódni ,ha nem dolgozol,éhenpusztulsz .

2019. szept. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Jobb lenne! Igaz az előttemazóló amit mondott vannak dolgos bevsülezes cigànyok is. De kevés! A legtöbb egy kötekedős aljas lusta koszos mocskos patkány
2019. okt. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!