Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik leváltanák Orbán és a...

Akik leváltanák Orbán és a Fidesz rezsimjét mit gondolnak, hogy kik lennének alkalmasak az ország vezetésére?

Figyelt kérdés
És szerintetek milyen irányba kellene kormányozni az országot?

2019. febr. 27. 14:08
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
20%

Egyértelmű, hogy Gyurcsány.

Mellette szóló érvek: már volt miniszterelnök, ezért az országvezetéssel kapcsolatban a többi jelöltnél sokkal nagyobb tapasztalattal rendelkezik. Orbánt mióta 2006-ban miniszterelnök jelölti vitában legyőzte, azóta nem mer vele vitázni Orbán. Gyurcsánynak van önkritikája és az ország érdekeit tartja szem előtt, ezt az őszödi beszéd óta tudjuk. Szintén az őszödi beszédben említette, hogy ha nem tetszik a multiknak valami, akkor el lehet menni. Ez azt bizonyítja, hogy Orbánnal ellentétben Gyurcsány nem szolgálta volna ki a multik érdekeit a túlóratörvény, vagy egy ahhoz hasonló törvény bevezetésével.

2019. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon kevered a dolgokat, egyes. De tulajdonképpen nincs jelentősége.
2019. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
28%
Vona Gábor. Bukott Gyurcsány nem kell ide az ugyanúgy áruló.
2019. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
11%

"Nagyon kevered a dolgokat, egyes. De tulajdonképpen nincs jelentősége."

Nem keverem, minden amit leírtam igaz, van lehetőséged megcáfolni ezeket, de nem akartál élni a lehetőséggel. Vagy a szókincsed a Soros és a Brüsszel kifejezésekre korlátozódik esetleg?

2019. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez az én nagy bajom is, mint a kérdezőnek. Senkit nem látok az ellenzékben aki kormányképes lenne, és rá is lehetne bízni az országot.
2019. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
62%
Gyurcsány elárulta az MSZP t: lsd DK, Vona elárulta a Jobbikot lsd Simicska, Hadházyék elárulták az LMP t lsd Simicska, az MSZP 10 éve képtelen megújulni. Ennyi. Kamupártokkal meg szerintem jobb nem országot kormányozni...
2019. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Szent László lovagkirályra szavazok.
2019. febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
66%

#1

Tíz perce röhögök rajtad!xDDD

Elöszőr azt hittem,hogy trollkodás,de amikor este hittem hogy komolyan beszélsz,még jobban elkapott a röhögőgörcs.

Köszi,hogy feldobtad a napomat!

2019. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
62%

Am.

A kérdès már alapból hibád:nincs itt semmilyen felelősséget rezsim,diktátor, diktatúra.


De ezt eltekintve ès sem látok a (bukott)ellenzékbe egy olyan ember sem,aki egyáltalán egy kisvárost el tudna vezetni.

2019. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
53%

Az tiszta, hogy akármelyik ellenzéki párt jönne sokkal, sokkal rosszabb jönne !?


A legrosszabb, ha mind egyszerre jön

2019. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!