Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A környezetemben mindenki...

A környezetemben mindenki huszon pár valahány évesen gyereket szül. Most akkor mi a norma?

Figyelt kérdés

2019. júl. 17. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Akkor van az ideje.
2019. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nincs olyan, hogy norma. Van olyan, aki 20 évesen már készen áll rá. De olyan is, aki 40 évesen még önmagáról sem képes gondoskodni.
2019. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Önmagad számára az a norma, amit jónak tartasz, teljesen mindegy: más mit tesz vagy nem tesz.
2019. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

A fiatalok még naivak :D

Sokan a saját szülőjük fejére szülik a gyereket.

20 évesen saját ház?

Max hitellel vagy kihalt ősök házába cuccolással...

2019. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen én 24 vagyok de még biztos nem most lesz gyerekem
2019. júl. 17. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Egészségügyi vonatozásban kb 35 év felett nő a komplikációk esélye mind az anyára, mind a magzatra nézve. Bár előttem azt állítják nincs norma, szerintem 18-35 éves kor közé tehető, ha készen áll az ember a családalapításra és stabil kapcsolatban van.

Én olyan 28 éves korom körül szeretnék gyereket. Most még nagyon élem az egyetemi éveimet. Nem irigylem azokat akik korán vállalnak gyereket.

23N

2019. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ami számodra norma.

Majd megbànjàk,biztos stabil egzisztenciájuk is van,komoly cégeknél magas poziban vannak mind,komoly megtakarításokkal(milliós),meg van tervezve a gyerek oktatàsa is minden szèpen,meg csalàdi ház vagy nagyobb lakás ahol mindenkinek bőven van helye.

Ja nem.


Majd aztàn mennek kopogtatni,hogy jaj nincs pènz segìtsen a kormàny.

2019. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 én is így látom
2019. júl. 17. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!