Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem olyan vagyok, mint...

Miért nem olyan vagyok, mint a többi normális ember?

Figyelt kérdés
Gyermekkorom óta el vagyok a saját kis világomban, kamaszkorom is magányosan telt el nem mentem bandázni, nem foglalkoztam senkivel, csajozni nem csajoztam pedig a lányok közeledtek felém, a csajok hoz vonzódom mielőtt valaki belém kötne, csak nyuszi vagyok, tehát minden kimaradt az életemből

2019. máj. 21. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Először te mondd meg, hogy miért.

-miért nem mentél bandázni te is?

-miért voltál nyuszi?


Amúgy ez teljesen normális. Nem átlagos, de sok ilyen ember van, én is hasonló cipőben járok, bár én azért úgy so-so bandázgattam

2019. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért teszed fel minden nap ugyanazt a kérdést?


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9895..


Ha nem változol, akkor egyedül fogsz meghalni. Ennyi.

2019. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy én voltam
2019. máj. 21. 18:51
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
:D Eléggé egyértelmű, szóval lebuktál.
2019. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy. Introvertált alkat. Ha megtalálod az "igazit" jó lesz. Az ilyen alkatúak gyakorta élnek boldog házasságban 20-99 éves korukig. Egy-két jó barát is jó lenne. A buli nem maradt ki az életedből, mert az nem szerves része az életnek. Az a hab a tortán - és ha eltúlozzák olyan lesz az életük, mint egy "gennyes habos sütemény" -ahogy egy volt tanárunk mondta néha az eltúlzott kivitelű munkáinkra)
2019. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Az írásjelek hiányából:D
2019. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg egy kis autista beütésed?
2019. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Azt hogy miért nem vagy normális azt mi nem tudhatjuk ennyiből.


Tudom hogy PC korszak van, illik korrektnek lenni, de mielőtt telitömnek téged szép szavakkal,+ hogy introvertált vagy stb. én beleköpök a levesbe.


Nem, nem normális hogy nem foglalkozol senkivel, ha nem mersz egy nőhöz szólni. Nagyon nem. Ez nem introvertált viselkedés, hanem inkább valami pszichológiai probléma, mert egy introvertált embereknek vannak barátaik, csak kevesebb mint egy átlagembernek, és nincsenek óriási nehézségeik a párkapcsolatokhoz.


Szerintem keress egy szakembert, mert nem egészséges magányos farkasként élni egész életen át.

2019. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Mert a normálisok extrémen egyediek.

Ah látom, te engyed részt normális vagy, így már is a top 8%ban vagy. Akiket normálisnak hívsz, én szellemi fogyatékosnak. Szó szerint. Nem úgy, ahogy azok a szuperfejlettlenek ezt mondani szokták, hanem tényleg. Szellemileg, spirituálisan hiányos, beteg, stb

2019. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!