Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a vendéglátásban dolgozók valamilyen drogot fogyasztanak?

Figyelt kérdés

Hallottam ilyet, hogy gyakran szednek valamilyen drogot. Nem tudom ez többségében mennyire igaz vagy sem. Biztos van, aki igen szed és van, aki nem.

Ha szednek is valamit miért? Jobban bírják a melót? Esetleg egyéb ok?


Köszönöm a választ!


2019. júl. 18. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam vendéglatasban, és az én drogom személy szerint a youtubeos macskas videók voltak.
2019. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha telne drogra, nem dolgoznék itt a kávézóban.
2019. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb a függőség miatt. De nem gyakori.
2019. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a szakácsok nyomták a raktárban a cuccot (orral, de volt,aki tűvel, tehát kemény drogokat).

Meg is értettem őket, reggel 9-től éjjel 1-ig nyomni durva meló volt.


De én inkább felmondtam mint hogy idáig süllyedjek

2019. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én annak idején még a külföldi munkatársamon vettem észre hogy időnként megrándul a feje, olyan kerek volt a szeme mint a húsz forintos, és a szája senkinek nem volt kiszáradva úgy mint neki, hol ott egészséges huszonéves volt, csak épp lehet úgy volt vele hogy ő nem fog két 12 órás műszak közt lefeküdni aludni.

Engem nem érdekelt hogy mennyit porozik vagy tablettázik, csak ha baleset lett volna a túlvállalásából, ne én legyek a közelében.


Pörgős munkahelyeken, ha nem is törvényszerű, de előforduló jelenség hogy egy kis segítséggel megtámogatják magukat, vagy a jobb teljesítmény érdekében, vagy a fáradtság elkerülése végett.


Viszont igen jól fizető lehet az a munkahely ahol 5-10 ezer ft-os drogokat is használnak időnként. Egy nyugati targoncásnak ez szinte aprópénz.

2019. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!