Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is szoktak ilyen...

Nektek is szoktak ilyen megérzéseitek lenni?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkivel fordul elő hasonló, szerintetek csupán véletlenekről van szó?

Írok néhány példát: Mindig le van némítva a telefonom, de ma valamiért volt egy olyan megérzésem, hogy rá kellene adni a hangot, mert valaki hívni fog. Felhangosítottam és abban a pillanatban, hogy visszatettem a táskámba meg is csörrent, pedig aránylag ritkán szoktak hívni. Másik ilyen eset is a minap volt..eszembe jutott egy barátnőm, akivel elég rég beszéltem és valamiért arra gondoltam, hogy milyen régóta együtt van a barátja, lassan biztos előrébb lépnek és lesz esküvő és/vagy baba náluk. Erre másnap írja messengeren, hogy előző nap este megkérte a kezét a barátja. Pont aznap amikor én délelőtt ezen gondolkoztam. Sok ilyen eset volt már, de most csak ez a két konkrét dolog jutott eszembe. Veletek milyen hasonló dolog fordult már elő?


2019. júl. 19. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem szoktak ilyen megérzéseim lenni, bár jó lenne. Én általában 2 nem fogadott hívás után adok hangot a telefonomra.
2019. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Ez de jó :)

Nekem is szoktak lenni, de nem pont ilyen telefonosok, bár értem, mire célzol :)

Nekem például volt, hogy arra gondoltam, hogy milyen régen nem láttam XY barátnőmet, és másnap össze is futottam vele és beszélgettünk.

Vagy volt hogy megéreztem, hogy valami nem jó, valami rossz fog történni, és azután nem sokára gond is lett a családban.

2019. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam időszakos ez a dolog. Néha előjön, néha hónapokig semmi.

Mostanában az megy, hogy megérzem a melóhelyen, ha jön a főnök, ezért mindig úgy kap el, hogy épp dolgozom :D

2019. júl. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Igen, gyakran vannak hasonló megérzéseim, inkább több "kisebb". (nem olyan jelentős dolgok) De pl. Álmodni is szoktam olyat, ami később valóra válik. Volt már pozitív, és negatív is, bármilyen meg tudok érezni. Egyszer viszont megálmodtam valaki egészségi állapotának romlását és valóban szinte azonnal bekövetkezett...

Még így is inkább áldásnak érzem ezt a különös "adottságot", ritkán érnek kellemetlen meglepetések.

2019. júl. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak jobban kellene rá hallgatnom.
2019. júl. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak.

Nem tudom, mitől lehet, mert nincs rá logikus magyarázat.

2019. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!