Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek szoktak olyan megérzése...

Nektek szoktak olyan megérzéseitek lenni, amik valóra is válnak? Ha igen, milyenek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen szoktak lenni.De nem fogom részletezni
2015. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Rengeteg, eztígy felsorolni nem is tudnám kapásból.
2015. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl most kedden jött egy érzés, hogy esetleg az edzőteremnél elromlott a kártyaleolvasó (nincs nálam általában sose készpénz) és mit tesz isten tényleg rossz volt.
2015. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, szoktak. Pl suliban felelnénk, ha a tanár engem fog szólítani kb 10 másodpercel előtte tudom (úgy hogy nincs kevesebb/rosszabb jegyem mint a többieknek és nem is néz rám a tanár, akkor egyértelmű lenne). Ha más felel általában azt is meg tudom mondani. Meg még van sokminden, most nem tudom felsorolni itt az összeset
2015. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2015. máj. 13. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Elég sűrűn..

Mikor érzed hogy hogy lent vagy házibuliban és azon gondolkodsz hogy ebből most másnaposság vagy harmadnaposság lessz..

De valahogy mindig megérzem, hogy bizony reggelre szét fog menni a fejem.

2015. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, szoktak. Lemegyek a metró állomásra, és előre tudom, hogy jönni fog a metró 2 percen belül.

És hát jön is :D

2015. máj. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem egészen ilyen jellegű megérzésekre gondoltam ;)
2015. máj. 14. 07:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez álmok formájában is jelentkezik.

Az első ilyen, amire felfigyeltem, gyerekkoromban volt, hogy mamáméknál lett egy fekete kiskutya az egyik nyáron, nem meséltem erről senkinek, ők nem tartottak kutyát, de valamivel később egyik testvérééknél született kiskutya, és mamámék az egyiket elhozták. Pont olyan volt, amilyen álmomban. Sajnos megszökött.

Később szintén álom formájában jelentkezett, milyen tétel lesz érettségin.

Megérzésre húztam ki főiskolán azokat a tételeket, amiket tudtam (nem volt egyeztetve a tanárokkal, és meg is keverték).

Pár éve egyik kolléganőm leendő terhességét éreztem meg előre, amikor még neki legfeljebb terv volt, és mi meg nem álltunk olyan szintű kapcsolatban, hogy ilyenekről cseverésszünk, később tudtam meg a tényt kör e-mailből, mikor közölték a kollégákkal, hogy szülési szabadságra megy és lesz egy kis átszervezés.


Csak pár példa, de több is akad.


Jó lenne valahogy továbbfejleszteni ezt, ha van rá mód.

2015. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!