Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak le egy...

Hogyan szólítsak le egy srácot az utcán, boltban vagy bárhol, ha szimpatikus és meg akarom ismerni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Bàrhogy bàrmivel le lehet. Csak azt nem mosod le magadrol igy soha mert azt fogja hinni hogy:

-tuti alkalmikra futsz lehet fizetös vagy

-szokàsod, azaz barhol barkit siman leszolitgatsz ismeretlenül


Akarhogy fogsz magyarazkodni hogy eletedben egyszer csinaltal ilyet, annal rosszabb, ki hinné el


Probaltam en is igy tekintve hogy a sracok alapbol ugy is leszolitanak az utcan, mihelyst igent mondtam az egyiknek egyböl meglepödött es elkezdett vigyorogni azzal a "könnyen meg van a preda, bevette a dumàt he he he"fejjel, hogy inkabb azonnal eliszkoltam onnan


Az utcai ismerkedesben nem a nagybetüs nöt làtjàk a sràcok plane ha igent is mond a csaj azzal alà is irta hogy könnyü nöcske

2019. júl. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Es ha össze is jönnetek folyamatosan zsarolhatna is ezzel hogy olyan vagy aki idegennel is szobaàll. Az elsö benyomàst irto nehez levakarni evek mulva is magadrol
2019. júl. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Fu de paranoias vagy te, 1.! 😬🙄 engem nagyon gyakran leszolitottak regen, aztan gondoltam egyet es en szolitottam le valakit, aki azota mar a ferjem, es el szokta dicsekedni h en szedtem fel :D

Barmit mondhatsz amugy, szerintem nem gaz, sot!

2019. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdésben a válasz.

"Szia, szimpatikus vagy nekem, ezért jobban meg szeretnélek ismerni. Én xy vagyok...."

2019. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Hé, te ott..."
2019. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
#1 Biztos jó arc lehetsz bulikon
2019. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6 bulikon, más , nyilván.

Viszont bizonyos szempontból igaza van az elsőnek de egy próbát miért ne érne meg. Viszont olyat szólíts le ,aki nem csak külsőre fog meg, hanem szimpinek is tűnik. Kár ,hogy ez a férfiak dolga lenne de manapság a nők bátrabbak ilyen téren...

Vagy adj jeleket, hogy bejön neked, nézz a szemébe, keresd a szemkontaktust, engedj el egy mosolyt ( szolidan csak) és így tök egyértelmű majd, hogy vevő lennél rá de mégis ő teheti meg az első lépést ami szintén jó,mert ha pl olyanhoz mész oda, akinek barátnője van az ciki.

2019. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És lemaradt a kérdésre a válasz pont... 😅 Szóval boltban nyertügy, le tudnád nekem venni azt a.... valamit ,ami magasan van. De azért ne játszd be mindnekinel ugyanazt naponta :D

Utcán, meg tudnád mondani hol van a...

De jó a pólód, akármid a legjobb haveromnak, batyamnak vennek, neked honnan van vagy egyszerűen csak közöld vele ,hogy szimpi és lenne -e kedve velee meginni egy kvt :D

2019. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!