Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van aki meg tud találni...

Van aki meg tud találni embereket csak ennyiből?

Figyelt kérdés
Van egy srác akin van egy egészen picike kis crushom úgymond, még régebbről ismerem is, csak az a helyzet hogy már hat éve volt ez és....az agyam szelektálta mind a nevét, mind a korát, viszont tudom melyik településen lakik, van egy erős sejtésem melyik suliba jár, tudom hogy szeret gördeszkázni, és játszik valami hangszeren (valami kisebb fúvóson szerintem). Ha tudna valaki segíteni, írjon kérlek privátba, még tudok pár külső tulajdonságot ha kell.

2019. júl. 20. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha lehet hogy tudod hogy milyen suliba jár, akkor nézd meg a iskola weboldalán vagy a Fb oldalán, biztos vannak ott képek. Ha meg abba a suliba jár akkor, néz meg még több képet és ha valakit ismers abból a suliból akkor meg kérdezheted tőle hogy hogyan hívják a srácot.
2019. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van a sulija honlapján vannak fent osztálynévsorok, az alapján is kikeresheted.
2019. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Faceen a Pesten Hallotam és Pesten Láttalakban fejts ki bővebben, hátha valaki... :)
2019. júl. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*fejtsd
2019. júl. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as ez nagyon jó ötlet lenne, ha ez nem csak Pesten lenne 😅
2019. júl. 22. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:
A fent leírt csoportoknak elég sok nem pesti tagja is van
2019. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!