Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy helyen lerakhatom az 50 órát?

Egy helyen lerakhatom az 50 órát?

Figyelt kérdés

Egy helyen akarom lerakni az 50 órát de tesóm azt mondja hogy egy helyen nem lehet



(Bocsássatok meg ha rossz helyre Írtam de nem találtam jobb kategóriát)



2019. júl. 23. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy helyen is töltheted.
2019. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hol töltöd le és az is hogy naponta mennyit írnak/írsz magadnak (legalábbis nálunk lesz.rtákxd)
2019. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lènyeg az, hogy meg legyen az 50 óra. Az, hogy hàny helyre mèsz, az lènyegtelen.
2019. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én tűzoltóságon töltöttem le az egész 50 órát, erre nincs külön szabály. Viszont itt le van írva minden: [link]


Például egy fontos rész az időkorlátról:

"A közösségi szolgálat helyszínén a szolgálattal érintett személy segítése tanítási napokon alkalmanként legkevesebb egy, legfeljebb háromórás, tanítási napokon kívül alkalmanként legkevesebb egy, legfeljebb ötórás időkeretben végezhető. Egyéb előírások nem vonatkoznak kötelező érvényűen a diákokra. Az iskola korlátozhatja, de nem növelheti a közösségi szolgálat végzésének időkeretét."


Tehát, tanítási napon: 1-3 óra, nem tanítási napon 1-5 óra. Csak egész órákat lehet beírni.

2019. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze. Az se baj, ha 7-8 órát húzol le egyszerre. Csak arra figyelj, hogy ne egy napra írd be. Senki nem fog utána nézni.
2019. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld mindenkinek!
2019. júl. 23. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!