Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki Tinderrol...

Van itt olyan aki Tinderrol ismerte meg a párját? :D

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A szeretőmet.
2019. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem, de ismerek ilyet. Komoly kapcsolat.
2019. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdéshez írtam:

"...egy adalék ahhoz, hogy mennyire keresnek a Tinderes pasik komolyat, vagy komolytalant... mivel a Tinder levelezési felülete nem éppen a legoptimálisabb hosszú távon, épp csak a megismerkedésre jó, akikkel kialakult valamilyen beszélgetés és kinézett randi is, azokkal átmentünk messengerre, és akkor már Facebook-ismerősök is lettünk, ez is ad egyfajta rálátást a másikra. Volt három férfi, akikkel végül nem jött össze személyes találkozó, de a FB-ismeretség megmaradt még évekig. Mind a háromnál láttam pár hónapon belül, hogy kapcsolatban vannak és kettő közülük azóta meg is nősült, gyerekük is született az új kapcsolatban. A harmadik pasi úgy két évig volt együtt a nővel, akivel nem sokkal a megismerkedésünk után összejött, aztán nem sokkal később megint lett kapcsolata, az tudomásom szerint még tart. A lényeg, hogy a jelek szerint tényleg komoly kapcsolatot kerestek és találtak is. :)"

2019. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
I Have No Idea Hungary azaz Török Ábel ott ismerte meg a párját ha jól tudom
2019. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem tinderről, hanem Badooról, de egy kutya.
2019. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátom nemrég jegyezte el a tinderen megismert barátnőjét. Kb 2 éve vannak együtt.
2019. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én igeen, és holnap után lesz egy éve hogy együtt vagyunk :)
2019. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néhány szerencsés srác és sok lány.
2019. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!