Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzelmi kiégés vagy pszichopat...

Érzelmi kiégés vagy pszichopata lettem?

Figyelt kérdés

Régen egy csomó érzésem volt, sokat tudtam nevetni,örülni,szomorkodni szóval minden ami az élethez kell.


Aztán egy ideje már totál kivagyok üresedve nem érzek semmit csak élek,létezek.


Semmilyen érzelmet nem vált ki belőlem semmi, olyan vagyok mint egy kavics komolyan mondom.


Nem tudok szerelmes lenni,nem tudok sírni,nem szorongok,nem izgulok,nem vagyok kiváncsi SEMMI.


Azóta van ez velem mióta szakitottam a volt barátnőmmel.


+sok ideig drogoztam szóval nem tudom mi hozhatta ki ezt?


Sima kiégés ez vagy több annál? 26f


2019. júl. 26. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ő szakìthatott veled, ha ennyire megviselt... Örülünk, hogy jó útra tértél/próbálsz térni így a káros szenvedélyekkel kapcsolatban.
2019. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló a helyzet, csak egy az én esetemben kicsit rosszabb a dolog.. Pozitív érzelmeim már egyáltalán nincsenek, kihaltak belőlem, viszont annál több lett a negatív.

Én se nevettem szószerint már jó pár éve, nem tudok semminek sem örülni, nem érzek empátiát, stb.

Viszont haragot, gyűlöletet, agressziót a mai napig képes vagyok érezni.

De ez nem azt jelenti, hogy egy bunkó, agresszív ember vagyok... Kedves vagyok, normális mindenkivel, csak érzelmek nélkül. Ez szerintem betudható a sok éve tartó zárkózottságnak, egyedül létnek. Én magamba fordultam, egyedül maradtam, nem tudtam kimászni belőle és ez lett. (A drog az közös, szóval valószínűleg igen, amiatt)

2019. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!